• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne zimne 215/55R16 93H Bridgestone BLIZZAK LM005

BLIZZAK LM005 14147374

Bridgestone BLIZZAK LM005

215/55R16 93H Otestovany TOP 3 V TESTE

Bridgestone

Valivy odpor C
Odpor na vode A
Hlucnost 71db
Rozmer pneumatiky
215/55R16
Index nosnosti
93 = max 650 kg
Index rýchlosti
H = max 210 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
B ( 71 db)
Expedujeme
Expedujeme
v piatok
- +
Skladom 4 ks
u dodávateľa

164,08 €/ks

164.08
Pneumatiky osobne zimne 215/55R16 93H Bridgestone BLIZZAK LM005

Bridgestone BLIZZAK LM005 je prémiová zimná pneumatika určená pre široké spektrum osobných vozidiel a SUV automobilov. Použitie viacerých inovatívnych technológií z nej robí ideálnu voľbu do zimných podmienok.

Technológia NANOPRO-TECHpoužitá v zmesi obsahuje záberové častice a povlak z oxidu kremičitého, vďaka čomu dosahuje pneumatiky vynikajúcu priľnavosť v mokrých podmienkach. Kombinácia 2D a 3D lamiel, ktoré zvyšujú kontakt pneumatiky s vozovkou zase zabezpečí maximálnu kontrolu a kratšiu brzdnú dráhu v akýchkoľvek zimných podmienkach. Drážky pneumatiky Bridgestone BLIZZAK LM005 sú hlbšie vsadené do smerového dezénu, aby lepšie odvádzali vodu a kašovitý sneh, ale aj eliminovali riziko aquaplaningu.

EU Energy
QR Code

Bridgestone 343528


215/55R16 93H

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
Bridgestone

Osobné pneumatiky Bridgestone uspokoja nároky zákazníkov každého vozidla a jazdného štýlu. Nezáleží na tom, či jazdíte v zime alebo v lete, a či dávate prednosť skôr dlhším kľudným cestám alebo športovej jazde. S pneumatikami Bridgestone bude Vaša cesta zážitkom. Tohto japonského špecialistu na najkvalitnejšiu obuv automobilov môžeme smelo zaradiť do prémiovej triedy. Pod záštitou Bridgestonu sa však vyrábajú aj pneumatiky značky Firestone.

Počiatok značky Bridgestone sa viaže k roku 1931, keď ju v Japonsku založil podnikateľ Shojiro Ishibashi. Názov Bridgestone vychádza z mena svojho zakladateľa. Ishibashi totižto v japončine znamená „kamenný most“. Kuriozitou je, že organizácia Bridgestone sa vo svojich začiatkoch špecializovala na výrobu tradičných japonských ponožiek a k pneumatikám sa dostala až o niekoľko rokov neskôr. Počas druhej svetovej vojny sa pneumatiky Bridgestone vyrábali predovšetkým pre armádu. Vojna však zasiahla spoločnosť Bridgestone aj v tej negatívnej stránke. Počas jedného z leteckých bombových útokov bola do tla zničená budova ústredia spoločnosti v Tokiu. Bridgestone sa však dokázal vrátiť v ešte väčšej sile. Od Roku 2006 sa dokonca môže pýšiť titulom najväčšieho výrobcu pneumatík na svete. Zaujímavosťou značky je, že ako jeden z mála výrobcov produkuje pneumatiky aj pre lietadlá. Bridgestone sponzoruje viaceré významné športové podujatia a je hrdým partnerom olympijských hier.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >