• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Všetko o nákupe

Áno, všetky ceny uvádzané na našom e-shope pri produktoch sú konečné, a teda vrátane DPH.

Pri doručovaní Vašej objednávky priamo k Vám alebo do partnerského pneuservisu je cena dopravy 3 € vrátane DPH za každý 1 kus zakúpenej pneumatiky (pri objednávke 4 ks pneumatík teda zaplatíte za dopravu 12 € vrátane DPH).

Vašu objednávku Vám doručíme jednou zo 4 partnerských prepravných spoločností, ktorými sú: GLS, SLOVENSKÝ DORUČOVACÍ SYSTÉM (SDS), 123 KURIÉR a DPD. Cena dopravy pri všetkých prepravných spoločnostiach je stanovená na 3 € vrátane DPH za každý 1 kus objednanej pneumatiky.

Áno, u nás môžete využiť aj možnosť osobného odberu pneumatík, a to na jednej z našich 4 pobočiek. V takom prípade za dopravu neplatíte nič.

Áno, prevažnú väčšinu produktov ponúkaných na našom e-shope máme fyzicky u nás skladom. Pred sezónou máme pre vás v našich skladoch nachystaných približne 60 000 pneumatík. Okrem toho Vám však ponúkame aj množstvo produktov, ktoré sú fyzicky na sklade u našich dlhodobých externých dodávateľov.

Pri produktoch ktoré máme u nás skladom, je obvyklá doba dodania do 3 pracovných dní. Pri objednávke zrealizovanej do 14:00 hodiny je to spravidla o 1-2 pracovné dni menej. Pokiaľ ste si objednali tovar, ktorý je u nášho externého dodávateľa, je potrebné rátať s dlhšou dobou dodania. Táto je vždy uvedená pri konkrétnom produkte zobrazením počtu dní, kedy Vám bude tovar doručený.

O aktuálnom stave Vašej objednávky budete vždy informovaný našimi notifikačnými e-mailovými správami. Akonáhle sa teda stav Vašej objednávky zmení, dostanete od nás o tom notifikačný e-mail.

Svoju objednávku môžete sledovať aj pomocou sledovacieho čísla objednávky (tracking), ktoré obdržíte od nás notifikačným e-mailom potvrdzujúcim expedíciu Vašej objednávky. Pomocou tohto čísla potom ľahko zistíte, kde sa Váš tovar nachádza, a kedy Vám približne bude doručovaný. V prípade že by Vám sledovacie číslo zásielky nefungovalo, obráťte sa prosím na našu info linku +421 905 33 44 77, kde Vám túto informáciu naši pracovníci radi poskytnú.

Jedným zo spôsobov ako zaplatiť za Vašu objednávku, je platba predom. Tú môžete zrealizovať buď bankovým prevodom na náš účet, online platobnou kartou cez platobnú bránu CardPay alebo cez platobnú bránu TatraPay v prípade, že ste klientom Tatra Banky. Platbu predom môžete využiť pri každom spôsobe doručenia objednávky.

Ďalším spôsobom platby je platba dobierkou. Za dobierku Vám bude účtovaný poplatok 1,50 € vrátane DPH. Platba dobierkou nie je možná pri doručení objednávky do Vami vybraného pneuservisu a taktiež ani pri osobnom odbere z našich 4 pobočiek - odberných miest.

V prípade, že si zvolíte osobný odber Vašej objednávky na niektorej z našich 4 pobočiek, okrem platby predom môžete za svoju objednávku zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou priamo na tejto pobočke pri vyzdvihnutí objednávky.

Pri procese dokončovania Vašej objednávky si zvoľte ako spôsob dopravy doručenie do vybraného servisu. Po výbere kraja na zobrazenej mape Slovenska si následne zo zoznamu dostupných servisov vyberiete ten, kde si chcete dať svoje nové pneumatiky namontovať.

Účtovaná Vám bude z našej strany cena prepravy v sume 3 € za každý jeden kus zakúpenej pneumatiky, ktorú doručíme do vybraného pneuservisu. Za samotnú montáž pneumatík zaplatíte pneuservisu priamo na mieste. Cenu montáže pneumatík zistíte jednoducho už pri výbere pneuservisu na našom e-shope, a to kliknutím na tlačidlo cenník. Po kliknutí sa Vám zobrazia aktuálne ceny za vybrané pneuservisné či servisné služby zvoleného pneuservisu.

Áno aj u nás je možné byť zaregistrovaný.

Najväčšou výhodou pre Vás v prípade registrácie sú pravidelné informácie o najvýhodnejších akciách na široký sortiment pneumatík a diskov. Ďalšou výhodou je možnosť prehľadného sledovania stavu Vašej zrealizovanej objednávky a dostupnosť všetkých potrebných dokladov a informácii k Vašej objednávke priamo vo Vašom konte.

Áno, aj u nás je možné zakúpený tovar vrátiť. V zákonnej 14 dňovej lehote, ktorá začína plynúť dňom, kedy ste prevzali objednaný tovar, je potrebné zaslať nám vyplnený formulár odstúpenie od zmluvy na e-mailovú adresu eshop@nicholtrackt.sk. Tovar, ktorý chcete vrátiť, je následne potrebné na Vaše náklady zaslať na nižšie uvedenú adresu do centrály našej spoločnosti.

Adresa pre vrátenie tovaru:
NICHOLTRACKT, s.r.o.
Fiľakovská cesta 24
984 01 LučenecTovar pri jeho vrátení nemôže javiť známky používania (pneumatika nemohla byť namontovaná na disk) a musí nám byť doručený nepoškodený a v celku. Príslušná hodnota vráteného tovaru Vám bude poukázaná na bankový účet do 10 dní odo dňa prevzatia a skontrolovania Vami vráteného tovaru. Akékoľvek vrátenie tovaru na dobierku nepreberáme.

BLOG - články

Zaujímavé a užitočné informácie z oblasti pneumatík

LABELING PNEUMATÍK

Labeling pneumatík


Pod labelingom (v preklade štítkovanie) pneumatík rozumieme ich označovanie za účelom ich jednoduchšej identifikácie. Vykonáva sa priamo u výrobcu pne...

Prejdi na článok
V ktorých európskych krajinách sú povinné zimné pneumatiky?

V ktorých európskych krajinách sú povinné zimné pneumatiky?


Pri jazde cez hranice alebo pri plánovaní zimnej ceste po Európe nie je vždy jasné, akú výbavu pneumatík by ste mali mať. Tu je prehľad...

Prejdi na článok
LETNÉ, ZIMNÉ A CELOROČNÉ PNEUMATIKY

Letné, zimné a celoročné pneumatiky


Vzor dezénu pneumatiky, jej zmes a kompozícia jednotlivých častí určuje, v ktorom období je vhodné ju používať. Podľa toho potom delíme osob...

Prejdi na článok
Pozoruhodná cesta recyklácie pneumatík

Pozoruhodná cesta recyklácie pneumatík


V dnešnom svete, kde sa environmentálne vedomie a udržateľné postupy stávajú čoraz dôležitejšími, potreba efektívnych metód recyklácie nebola...

Prejdi na článok
Špeciálne technológie pneumatík

Špeciálne technológie pneumatík


Pneumatiky, ktoré majú unikátne vlastnosti vedia naplniť aj nadštandardné požiadavky zákazníkov. Boli vyvinuté a skonštruované iným spôsobom...

Prejdi na článok
DOT - DÁTUM VÝROBY A STARNUTIE PNEUMATÍK

Dot - dátum výroby a starnutie pneumatík


Ako každý výrobok, aj pneumatika má svoj dátum výroby, ktorý sa označuje skratkou DOT a je uvedený na bočnici pneumatiky. Tento údaj sa skladá zo štyro...

Prejdi na článok
Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
Všetko o nákupe nicholtrackt.sk > Všetko o nákupe