• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne celorocne 165/70R13 79T Austone FIX CLIME SP401

FIX CLIME SP401 14221510

Austone FIX CLIME SP401

165/70R13 79T

Austone

Valivy odpor D
Odpor na vode B
Hlucnost 71db
Rozmer pneumatiky
165/70R13
Index nosnosti
79 = max 437 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
CeloročnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 71 db)
Expedujeme
Expedujeme
zajtra!
- +
Skladom Viac ako 20 ks
skladom

31,62 €/ks

31.62
Pneumatiky osobne celorocne 165/70R13 79T Austone FIX CLIME SP401

Segment celosezónnych pneumatík v značke Austone zastupuje dezén FIX CLIME SP401. Je určený všetkým, ktorým na prevádzku svojho vozidla postačuje univerzálna pneumatika s dobrými jazdnými vlastnosťami za každého počasia a v každom ročnom období. Rozmerová škála zasahuje do všetkých tried osobných automobilov a SUV vozidiel.

Agresívny smerový dezén je prekvapivo tichý a komfortný. Celá pneumatika pôsobí nadčasovo a moderne, čo umožňuje svojmu majiteľovi pocítiť výnimočnosť a originalitu. Zmes na výrobu tejto pneumatiky je koncipovaná tak, aby zabezpečovala výborné jazdné vlastnosti v lete ale aj v zime. Pneumatika Austone FIX CLIME SP401 sa vyznačuje vďaka svojmu smerovému dezénu skvelým záberom a vysokou stabilitou. Širšie a vyššie drážky poskytujú dobrý odvod vody a tým eliminujú riziko vzniku aquaplaningu. Pri výbere celosezónnych pneumatík predstavuje táto pneumatika veľmi dobrú voľbu.

EU Energy
QR Code

Austone 324242


165/70R13 79T

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Austone

Pneumatiky Austone reprezentujú čínskeho dodávateľa pneumatík, ktorý si už aj v Európe získava čoraz viac priaznivcov. Zahoďte aj vy svoje predsudky voči ázijským značkám a zverte svoje vozidlo práve pneumatikám Austone. Pri výrobe týchto pneumatík sa používajú najnovšie priemyselné štandardy a ekologické technológie. Produktové portfólio je veľmi široké, takže svoj rozmer si nájde takmer každý zákazník. Charakteristickým parametrom pneumatík Austone je predovšetkým ich atraktívna cena, skvelé jazdné vlastnosti a bezpečnosť za akýchkoľvek okolností. Kvalitou môžeme pneumatiky Austone prirovnať k našej domácej značke Matador, no ich cena sa pohybuje ešte o niečo nižšie. V roku 2007 získali pneumatiky Austone zlaté a strieborné ocenenie na celosvetovej výstave Russian Rubber and Tire Industry. Pri ich kúpe vás bezpochyby poteší aj fakt, že Austone v súčasnosti patrí medzi populárne značky pneumatík už aj v rámci západnej Európy.

Značka Austone patrí do koncernu Prinx Chengshan, ktorý bol založený v roku 1976 v čínskom meste Rongcheng. V súčasnosti je tretím najväčším producentom pneumatík v Číne. Za rok vyrobí okolo 15 miliónov pneumatík, na ktorých sa podieľa viac ako 5 000 pracovníkov. Okrem značky Austone vyrába aj pneumatiky Fortune, Prinx a Chengshan. Svoje výrobky predáva na 6 kontinentoch, vo viac ako 130 krajinách a spolupracuje s viac ako 30 výrobcami automobilov. Táto medzinárodná pneumatikárska spoločnosť posilňuje svoje globálne postavenie vlastnými pobočkami v Európe, Severnej Amerike a Thajsku. Začiatkom roka 2020 vykonala spoločnosť prvé testy svojich pneumatík v Európe na testovacích okruhoch vo Fínsku a Španielsku a plánuje v tom pokračovať. Pre tohto čínskeho výrobcu je totižto európsky obchod jasným dlhodobým zameraním a už teraz predáva do Európy viac ako 1,5 milióna pneumatík ročne.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >