• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky Nokian OUTPOST AT

Pneumatiky Nokian OUTPOST AT

Nokian Outpost AT je celoročná pneumatika do každého počasia, ktorú možno použiť na vozidlách SUV a ľahkých nákladných vozidlách. Pneumatika má vynikajúcu trakciu, pretože rozložené umiestnenie blokov a cik-cak drážky umožňujú všestranný výkon pneumatiky.

Nenašiel sa žiaden produkt

Táto pneumatika má tiež samočistiacu schopnosť, vďaka ktorej sa do nej nezapichuje blato, sneh a kamene, pričom je vždy v kontakte s vozovkou. Celoročná zmes a rozložený blokový dezén spoločne zvyšujú jej trakciu za sucha aj mokra. Dezén pevne priľne k povrchu vozovky, čím účinne zabraňuje hydroplaningu na mokrom povrchu. Pneumatika je certifikovaná aj pre náročné zimné podmienky, takže vás nesklade ani v snehu alebo na ľade.


Pneumatika ponúka stabilnú stopu, čo vedie k lepšej odozve na riadenie, stabilitu a presnosť. Vďaka tejto konštrukcii ponúka vynikajúcu ovládateľnosť a manévrovateľnosť. Pneumatika Nokian Outpost AT je navrhnutá s dodatočnou gumou, ktorá predlžuje životnosť behúňa a zároveň zabraňuje nepravidelnému, predčasnému opotrebovaniu. Jej životnosť je tak výrazne dlhšia. Vizuálne indikátory dezénu navyše poskytujú prehľad o stave pneumatiky. Namiesto subjektívneho posudzovania opotrebovania a používania behúňa ho používateľ môže presnejšie zmerať z indikátorov životnosti behúňa na stope.

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
Pneumatiky Nokian OUTPOST AT nicholtrackt.sk > Pneumatiky Nokian OUTPOST AT