• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky Bridgestone

Pneumatiky Bridgestone

Pneumatiky Bridgestone sa všeobecne považujú za jedny z najlepších na trhu. Nielenže poskytujú vodičom vysokú úroveň bezpečnosti a výkonu, ale maju aj dlhú životnosť. Ak hľadáte pneumatiky, ktoré vám poskytnú skvelú hodnotu za vaše peniaze, kúpte si pneumatiky Bridgestone z nášho internetového obchodu. Máme na výber širokú škálu modelov za skvelé ceny.

Pneumatiky Bridgestone

Náš tip!

Dodanie Expedujeme
zajtra!

Bridgestone 205/55 R16 91H TL M+S 3PMSF BLIZZAK LM001 EVO
Sezona Bridgestone BLIZZAK LM001 EVO 205/55R16 91H
Valivy odpor C
Odpor na vode B
Hlucnost 72db

84,48 €/ks

Dodanie Expedujeme
zajtra!

Bridgestone 205/55 R16 91V TL TURANZA T005
Sezona Bridgestone TURANZA T005 205/55R16 91V
Valivy odpor B
Odpor na vode A
Hlucnost 71db

81,60 €/ks

Bridgestone

Osobné pneumatiky Bridgestone uspokoja nároky zákazníkov každého vozidla a jazdného štýlu. Nezáleží na tom, či jazdíte v zime alebo v lete, a či dávate prednosť skôr dlhším kľudným cestám alebo športovej jazde. S pneumatikami Bridgestone bude Vaša cesta zážitkom. Tohto japonského špecialistu na najkvalitnejšiu obuv automobilov môžeme smelo zaradiť do prémiovej triedy. Pod záštitou Bridgestonu sa však vyrábajú aj pneumatiky značky Firestone.

Počiatok značky Bridgestone sa viaže k roku 1931, keď ju v Japonsku založil podnikateľ Shojiro Ishibashi. Názov Bridgestone vychádza z mena svojho zakladateľa. Ishibashi totižto v japončine znamená „kamenný most“. Kuriozitou je, že organizácia Bridgestone sa vo svojich začiatkoch špecializovala na výrobu tradičných japonských ponožiek a k pneumatikám sa dostala až o niekoľko rokov neskôr. Počas druhej svetovej vojny sa pneumatiky Bridgestone vyrábali predovšetkým pre armádu. Vojna však zasiahla spoločnosť Bridgestone aj v tej negatívnej stránke. Počas jedného z leteckých bombových útokov bola do tla zničená budova ústredia spoločnosti v Tokiu. Bridgestone sa však dokázal vrátiť v ešte väčšej sile. Od Roku 2006 sa dokonca môže pýšiť titulom najväčšieho výrobcu pneumatík na svete. Zaujímavosťou značky je, že ako jeden z mála výrobcov produkuje pneumatiky aj pre lietadlá. Bridgestone sponzoruje viaceré významné športové podujatia a je hrdým partnerom olympijských hier.

Turanzapneumatiky výlučne vyvinuté spoločnosťou Bridgestone. Kombinuje najlepší výkon a vyváženejšiu rovnováhu brzdenia. Nový behúň umožňuje dezénu Turanza poskytovať obrovskú trakciu na suchej aj mokrej ceste.

Kúpte si sadu pneumatík Bridgestone Turanza T001 a zažite jedinečné trakčné charakteristiky, ktoré Bridgestone ponúka s najnovšou radou letných pneumatík.

Bridgestone vďaka svojmu športovému modelu Bridgestone Potenza Sport odpovedá na potreby športových nadšencov. S jedinečnými vláknami pre optimalizovaný výkon pri vysokých rýchlostiach a neobvyklom zaťažení vytvoril Bridgestone pneumatiky, ktoré môžu splniť všetky vaše výzvy počas každodennej jazdy.

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
Pneumatiky Bridgestone nicholtrackt.sk > Pneumatiky Bridgestone