• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Bridgestone TURANZA T001

185/65R15 88H

Bridgestone

Valivy odpor C
Odpor na vode B
Hlucnost 70db
Rozmer pneumatiky
185/65R15
Index nosnosti
88 = max 560 kg
Index rýchlosti
H = max 210 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 70 db)
Homologizácia
SEAT

Ďalšie možnosti dodania:

18ks u dodávateľa Cena: 62,66 €
Expedujeme
Expedujeme
ešte dnes!
- +
Skladom 2 ks
skladom

62,04 €/ks

185/65R15 88H Bridgestone TURANZA T001

Letná pneumatika Bridgestone TURANZA T001 patrí do prémiovej triedy a je vhodná pre luxusné osobné vozidlá. Svojou rozmerovou škálou od 15 do 18 palcov ju môžete obuť na menšie až stredné automobily. Pocíťte silu kvality a zadovážte si práve túto letnú pneumatiku.

Táto pneumatika v sebe skrýva viacero múdrych technológií. Jednou z nich je NanoPro-Tech, ktorá zaisťuje vynikajúce ovládanie vozidla na akomkoľvek letnom povrchu, pri zaistení malého valivého odporu. Dezén obsahuje štyri obvodové drážky, ktoré rýchlo a účinne odvádzajú vodu z povrchu pneumatiky. Jazda na mokrom povrchu tak bude maximálne bezpečná. Okrem toho je pneumatika Bridgestone TURANZA T001 aj pohodlne tichá a nebude vás zbytočne rušiť počas vašej cesty.

EU Energy
QR Code

Bridgestone 234179


185/65R15 88H

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
B
B
C
D
E

Noise 70db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Bridgestone

Osobné pneumatiky Bridgestone uspokoja nároky zákazníkov každého vozidla a jazdného štýlu. Nezáleží na tom, či jazdíte v zime alebo v lete, a či dávate prednosť skôr dlhším kľudným cestám alebo športovej jazde. S pneumatikami Bridgestone bude Vaša cesta zážitkom. Tohto japonského špecialistu na najkvalitnejšiu obuv automobilov môžeme smelo zaradiť do prémiovej triedy. Pod záštitou Bridgestonu sa však vyrábajú aj pneumatiky značky Firestone.

Počiatok značky Bridgestone sa viaže k roku 1931, keď ju v Japonsku založil podnikateľ Shojiro Ishibashi. Názov Bridgestone vychádza z mena svojho zakladateľa. Ishibashi totižto v japončine znamená „kamenný most“. Kuriozitou je, že organizácia Bridgestone sa vo svojich začiatkoch špecializovala na výrobu tradičných japonských ponožiek a k pneumatikám sa dostala až o niekoľko rokov neskôr. Počas druhej svetovej vojny sa pneumatiky Bridgestone vyrábali predovšetkým pre armádu. Vojna však zasiahla spoločnosť Bridgestone aj v tej negatívnej stránke. Počas jedného z leteckých bombových útokov bola do tla zničená budova ústredia spoločnosti v Tokiu. Bridgestone sa však dokázal vrátiť v ešte väčšej sile. Od Roku 2006 sa dokonca môže pýšiť titulom najväčšieho výrobcu pneumatík na svete. Zaujímavosťou značky je, že ako jeden z mála výrobcov produkuje pneumatiky aj pre lietadlá. Bridgestone sponzoruje viaceré významné športové podujatia a je hrdým partnerom olympijských hier.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >