• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ
Vyhľadanie podľa ŠPZ

Vyhľadanie podľa ŠPZ


Špecialista na pneumatiky od roku 1991

Špecialista na pneumatiky od roku 1991


Expedícia v deň objednávky (do 14:00)

Expedícia v deň objednávky (do 14:00)


4 milióny predaných pneumatík

4 milióny predaných pneumatík


Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR

Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR


Kleber KRISALP HP3

185/60R15 88T XL Otestovany TOP 3 V TESTE

Kleber

Valivy odpor D
Odpor na vode B
Hlucnost 68db
Rozmer pneumatiky
185/60R15
Index nosnosti
88 = max 560 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
A ( 68 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 9 prac. dní
- +
Skladom 4 ks
u dodávateľa

160,27 €/ks

185/60R15 88T Kleber KRISALP HP3 XL

Hľadáte spoľahlivú zimnú voľbu, ktorá v sebe spája kvalitu a bezpečie za prijateľnú cenu? Potom je pre vás pneumatika Kleber KRISALP HP3 tou správnou voľbou. Tento model totižto zaisťuje stabilnú a bezpečnú jazdu na akomkoľvek zimnom povrchu. Dosahuje to vďaka ideálnemu rozloženiu dezénových lamiel.

Výrobca sa pri konštruovaní tejto pneumatiky sústredil najmä na solídne jazdné vlastnosti v akomkoľvek zimnom počasí. Z tohto dôvodu má jej dezén klasický smerový vzor, ktorý je počas zimnej sezóny veľmi spoľahlivý. Drážky usporiadané do písmena V efektívne odvádzajú vodu a topiaci sa sneh, čím sa predchádza vzniku aquaplaningu. Okrem toho nesmieme zabudnúť ani na výbornú priľnavosť na snehu a zľadovatených cestách. Riadenie vášho vozidla tak bude komfortné na rovnej ceste či v zákrutách. Pneumatika Kleber KRISALP HP3 je dokonalou voľbou pre všetkých vodičov, ktorí chcú bez ohľadu na zimné počasie využívať výkon svojho vozidla naplno.

EU Energy
QR Code

Kleber 208584


185/60R15 88T XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
E
wet grip
A
B
B
C
D
E

Noise 68db
Kleber

Osobné pneumatiky Kleber už od nepamäti prekvapujú pneumatikársky priemysel svojou technologickou vyspelosťou, vďaka čomu si zaistili povesť inovátora, elegancie a kvality. Medzi prevratné vynálezy značky Kleber môžeme zaradiť svetové prvenstvo v bezdušovej pneumatike s ochranou proti defektu. Tento francúzsky výrobca v súčasnosti spadá pod európsky gigant Michelin, ktorý mu zaistil stabilné výrobné podmienky, vývoj a inovácie. Je predstaviteľov veľmi vyhľadávanej strednej triedy pneumatík a svojim zákazníkom ponúka skvelý pomer medzi cenou a výkonom. Radí sa medzi najpredávanejšie značky pneumatík v rámci celej Európy.

Začiatky spoločnosti Kleber sú úzko spojené s ďalším výrobcom pneumatík BF Goodrich. Práve v jeho továrni vo francúzskom meste Colombes, keď sa písal rok 1911, začal Kleber produkovať svoje prvé pneumatiky. O niečo neskôr v roku 1947 priniesol na svet zimné pneumatiky, ktoré boli známe svojim znakom ľadového medveďa. Úspechy si táto organizácia začala pripisovať aj na pretekárskych okruhoch. V roku 1981 Michele Mouton ako prvá osoba ženského pohlavia vyhrala Rallye San Remo práve na pneumatikách Kleber. V dnešnej dobe sa pneumatiky tejto značky predávajú vo viac ako 20 krajinách sveta. Okrem toho sa používajú aj ako originálna výbava na viacero vozidiel Suzuki, Volkswagen či Opel.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >