• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne zimne 255/40R19 100V Sailun ICE BLAZER ALPINE EVO 1 XL

ICE BLAZER ALPINE EVO 1 14198180

Sailun ICE BLAZER ALPINE EVO 1

255/40R19 100V XL

Sailun

Valivy odpor D
Odpor na vode B
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
255/40R19
Index nosnosti
100 = max 800 kg
Index rýchlosti
V = max 240 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 72 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 6 prac. dní
- +
Skladom 4 ks
u dodávateľa

206,60 €/ks

206.6
Pneumatiky osobne zimne 255/40R19 100V Sailun ICE BLAZER ALPINE EVO 1 XL

Pneumatika Sailun ICE BLAZER ALPINE EVO 1 je vlajkovou loďou zimných pneumatík tejto značky. Jedná sa o modernú asymetrickú pneumatiku so skutočne skvostnými jazdnými vlastnosťami, ktorá je vhodná pre všetky typy zimných podmienok. Táto pneumatika je bezpečná, ekonomická a vyznačuje sa výborným záberom a stabilitou. Hravo zvládne všetky druhy ciest, či už mestské, diaľničné alebo regionálne.

Nový dezén ICE BLAZER ALPINE EVO 1 je určený pre osobné vozidla a SUV automobily všetkých výkonnostných tried. Asymetrický dezén v kombinácií s unikátnou zimnou zmesou zabezpečuje vodičovi pocit istoty v každom momente počas zimnej prevádzky. Excelentná priľnavosť na zľadovatenej, zasneženej, mokrej ale aj suchej vozovke vytvára pre vodiča pocit bezpečia. Nová zmes zabezpečuje nízky valivý odpor, čo má pozitívny vplyv na spotrebu. Na zimnú pneumatiku je aj nadštandardne tichá.

EU Energy
QR Code

Sailun 408811


255/40R19 100V XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
Sailun

Pneumatiky Sailun sú živým dôkazom toho, že aj medzi čínskymi pneumatikami môžeme nájsť ozajstnú kvalitu. Výrobca Sailun sa pri výrobe svojich pneumatík sústredí predovšetkým na kvalitu a ponúka ich, ako je to už pri čínskych výrobcoch zvykom, za veľmi lákavé ceny. Osobné pneumatiky Sailun sú bezpečné, spoľahlivé a môžeme ich zaradiť do budgetovej triedy. Pri ich výrobe sú skombinované profesionálne technické znalosti s najnovším výskumom a vývojom. Sailun sa však nekoncentruje iba na produkciu pneumatík, ale aj na vylepšovanie svojich výrobných procesov. Z tohto dôvodu organizácia vyvinula vlastný program ekologickej technológie a snaží sa tak vyrábať všetky svoje produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Spoločnosť Sailun bola založená v roku 2002 v čínskom mestečku Qingdao. Relatívne rýchlo sa jej podarilo preraziť medzi silnou konkurenciou a v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík v Číne. Svoj úspech však slávi aj na ostatných kontinentoch. Sailun si po celom svete vybudoval závideniahodnú povesť výrobcu a dodávateľa pneumatík. Svoje produkty exportuje do viac ako 50 krajín sveta. Aby sa prispôsobil lokálnym podmienkam, vytvoril si obchodné zastúpenia a pobočky v Amerike, Afrike, Austrálii a Európe. V európskych končinách je značka Sailun známa aj vďaka jej športovým aktivitám. Od roku 2019 je Sailun generálnym partnerom španielskeho futbalového klubu Valencia CF.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >