• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne zimne 225/60R16 98T Sailun ICE BLAZER WST3

ICE BLAZER WST3 14141939

Sailun ICE BLAZER WST3

225/60R16 98T

Sailun

Valivy odpor C
Odpor na vode D
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
225/60R16
Index nosnosti
98 = max 750 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
D
Hlučnosť
B ( 72 db)
Nie je skladom
41.370000
Pneumatiky osobne zimne 225/60R16 98T Sailun ICE BLAZER WST3

Túto pneumatiku môžeme bez preháňania nazvať ľadovou kráľovnou od Sailunu. Model ICE BLAZER WST3 je doma na ľade, snehu a v ťažkom teréne. V severských krajinách Európy je možné si do tejto pneumatiky nechať nastrieľať hroty, čo ju robí ešte spoľahlivejšou pri jazde na ľadom pokrytých cestách. Bez hrotov si však vedie rovnako dobre.

Vzor drážok bol naprogramovaný vo variabilnej sekvencii, čo pomáha zabezpečiť maximálnu priľnavosť na ľade. Smerový dezén so zvýšenými drážkami zlepšuje odvádzanie snehu, vody a blata. Esteticky je vzor tejto pneumatiky tiež veľmi zaujímavý, keďže vytvára vzorce v tvare písmena Z. Konštruktérom zo Sailunu sa v tejto pneumatike podarilo skĺbiť výborné jazdné vlastností v zimných podmienkach, okorenené skutočne výbornou priľnavosťou na ľadových cestách. Pneumatika Sailun ICE BLAZER WST3 nemá problém zdolať akýkoľvek problémový povrch zimných ciest.

EU Energy
QR Code

Sailun 314449


225/60R16 98T

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E
E

Noise 72db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Sailun

Pneumatiky Sailun sú živým dôkazom toho, že aj medzi čínskymi pneumatikami môžeme nájsť ozajstnú kvalitu. Výrobca Sailun sa pri výrobe svojich pneumatík sústredí predovšetkým na kvalitu a ponúka ich, ako je to už pri čínskych výrobcoch zvykom, za veľmi lákavé ceny. Osobné pneumatiky Sailun sú bezpečné, spoľahlivé a môžeme ich zaradiť do budgetovej triedy. Pri ich výrobe sú skombinované profesionálne technické znalosti s najnovším výskumom a vývojom. Sailun sa však nekoncentruje iba na produkciu pneumatík, ale aj na vylepšovanie svojich výrobných procesov. Z tohto dôvodu organizácia vyvinula vlastný program ekologickej technológie a snaží sa tak vyrábať všetky svoje produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Spoločnosť Sailun bola založená v roku 2002 v čínskom mestečku Qingdao. Relatívne rýchlo sa jej podarilo preraziť medzi silnou konkurenciou a v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík v Číne. Svoj úspech však slávi aj na ostatných kontinentoch. Sailun si po celom svete vybudoval závideniahodnú povesť výrobcu a dodávateľa pneumatík. Svoje produkty exportuje do viac ako 50 krajín sveta. Aby sa prispôsobil lokálnym podmienkam, vytvoril si obchodné zastúpenia a pobočky v Amerike, Afrike, Austrálii a Európe. V európskych končinách je značka Sailun známa aj vďaka jej športovým aktivitám. Od roku 2019 je Sailun generálnym partnerom španielskeho futbalového klubu Valencia CF.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >