• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne zimne 225/45R18 95V Hankook W330 WINTER ICEPT EVO3 XL

W330 WINTER ICEPT EVO3 14153580

Hankook W330 WINTER ICEPT EVO3

225/45R18 95V XL Otestovany TOP 3 V TESTE

Hankook

Valivy odpor D
Odpor na vode B
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
225/45R18
Index nosnosti
95 = max 690 kg
Index rýchlosti
V = max 240 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 72 db)
Expedujeme
Expedujeme
zajtra!
- +
Skladom 12 ks
skladom

132,53 €/ks

132.53
Pneumatiky osobne zimne 225/45R18 95V Hankook W330 WINTER ICEPT EVO3 XL

Hankook W330 WINTER ICEPT EVO3 je výkonná zimná pneumatika s vynikajúcou ovládateľnosťou na snehu a zároveň výbornou priľnavosťou na mokrom povrchu. Obsahuje novú zmes s vysokým obsahom siliky pre dosiahnutie unikátnych výkonov v zimnej prevádzke. Optimalizovaná tuhosť blokov zlepšuje aj jej správanie na suchom povrchu.

Táto pneumatika je medzi vodičmi obľúbená hlavne kvôli svojim vyváženým jazdným vlastnostiam. Dezén v tvare písmena V efektívne odvádza vodu a tým znižuje riziko vzniku aquaplaningu. Oproti svojim starším predchodcom má vylepšené brzdné vlastnosti, takže vaše vozidlo budete schopný zastaviť prakticky hneď. Pneumatika Hankook W330 WINTER ICEPT EVO3 vás dostane aj svojím vysokým kilometrovým dojazdom.

EU Energy
QR Code

Hankook 379061


225/45R18 95V XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
Hankook

Pneumatiky Hankook sú navrhnuté tak, aby ste sa cítili bezpečne, pohodlne a príjemne hneď ako naštartujete svoj motor. Na osobné pneumatiky Hankook sa môžete spoľahnúť aj v nepriaznivom počasí či iných náročných podmienkach na vozovke. Vďaka najmodernejším kórejským technológiám má vodič situáciu stále pod kontrolou. Spoločnosť Hankook má svoje vývojové centrá rozmiestnené strategicky na viacerých kontinentoch, čo zabezpečuje, že pneumatiky Hankook sú prispôsobené lokálnym podmienkam jednotlivých krajín. Najbližšie k Slovensku sa nachádza výrobný závod v susednom Maďarsku. Značka Hankook je typickým predstaviteľom strednej triedy pneumatík a niektorí výrobcovia automobilov ju používajú aj na prvé obutie. Pod značku Hanook patria aj menej známe značky pneumatík Laufenn a Kingstar.

Spoločnosť Hankook bola založená v roku 1941 ako prvý výrobca pneumatík v Kórei. Slovo Hankook znamená v kórejskom preklade pneumatika. Počas kórejskej vojny trpela spoločnosť nedostatočným zázemím a zásobami. Po vojne sa však Hankook naplno pustil do svojho rozvoja aby položil základy silnej globálnej organizácie ako ju poznáme dnes. V súčasnosti sa pneumatiky Hankook vyrábajú v 8 závodoch a sú dostupné vo viac ako 180 krajinách sveta. Spoločnosť Hankook sa vo vysokej miere zapája do sponzoringu vo viacerých športových odvetviach. Je jedným z hlavných partnerov španielskeho futbalového klubu Real Madrid a oficiálnym partnerom európskej futbalovej ligy UEFA. Okrem futbalu sa zviditeľňuje aj v hokeji, bejzbale či motoristických športoch.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >