• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne zimne 205/45R17 88V Nokian WR SNOWPROOF P XL

WR SNOWPROOF P 14154038

Nokian WR SNOWPROOF P

205/45R17 88V XL

Nokian

Valivy odpor C
Odpor na vode B
Hlucnost 69db
Rozmer pneumatiky
205/45R17
Index nosnosti
88 = max 560 kg
Index rýchlosti
V = max 240 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
A ( 69 db)
Expedujeme
Expedujeme
zajtra!
- +
Skladom 4 ks
skladom

124,51 €/ks

124.51
Pneumatiky osobne zimne 205/45R17 88V Nokian WR SNOWPROOF P XL

Nokian WR SNOWPROOF P je zimná športová pneumatika, ktorá má vysokovýkonnú ovládateľnosť a zaručenú priľnavosť potrebnú pre dodržanie bezpečnosti športových automobilov. Svojmu majiteľovi prinesie pôžitok z jazdy aj v náročných zimných podmienkach.

Pri každodennej jazde sú situácie, kedy sa stretávame s náhlymi zmenami počasie, ktoré však zvláda táto pneumatika bez najmenších problémov. Jazda po kašovitom snehu je pohodlná vďaka vynikajúcemu záberu a krátkej brzdnej dráhe. Vylepšená gumová zmes zaisťuje nízky valivý odpor a vynikajúcu odolnosť voči opotrebeniu. Medzi ďalšie výhody pneumatiky Nokian WR SNOWPROOF P patrí: stabilný výkon, spoľahlivá ovládateľnosť pri vysokých rýchlostiach, nízky valivý odpor, úspora paliva a bezpečnosť.

EU Energy
QR Code

Nokian 380414


205/45R17 88V XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
Nokian

Fínsky výrobca pneumatík Nokian je jedným z producentov pneumatík, ktorý sa špecializuje na potreby zákazníkov v severských podmienkach. Zimné pneumatiky Nokian sú určené do extrémnych zimných podmienok, v ktorých dosahujú neprekonateľné výsledky. Ideálne podmienky k vývoju takýchto pneumatík vytvára najsevernejší testovací okruh Ivalo. Nokian vyrába aj hrotované zimné pneumatiky, ktoré sú určené na jazdu po zľadovatenom povrchu. U nás je však používanie tohto typu pneumatík zakázané. Letné pneumatiky Nokian však nezaostávajú ani v menej náročných letných podmienkach. Dosahujú výborné jazdné vlastnosti na mokrom i suchom povrchu. Toto všetko robí zo značky Nokian všestranného výrobcu pneumatík, ktorý sa zaraďuje do strednej triedy.

Aktuálna podoba spoločnosti Nokian Limited bola založená v roku 1988, no jej korene siahajú až do roku 1898, kedy bol postavený prvý fínsky závod na výrobu gumy. Organizácia začala produkovať pneumatiky v roku 1932. O pár rokov neskôr sa na trhu objavil najslávnejší model Nokian Hakkapellita. Táto pneumatika drží niekoľkonásobný rýchlostný rekord na ľade, ktorý činí neuveriteľných 335,7 km/h. Odborníci zo spoločnosti Nokian sa snažia vyvíjať ekologicky šetrné technológie. Podarilo sa im vyrobiť prvú pneumatiku s použitím nízko aromatických olejov. V dnešnej dobe je už značka Nokian známa nie len v severských štátoch, ale aj v iných európskych a svetových krajinách.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >