• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne zimne 185/60R14 82T Sailun ICE BLAZER ALPINE+

ICE BLAZER ALPINE+ 14147558

Sailun ICE BLAZER ALPINE+

185/60R14 82T

Sailun

Valivy odpor E
Odpor na vode C
Hlucnost 71db
Rozmer pneumatiky
185/60R14
Index nosnosti
82 = max 475 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
E
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 71 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 5 prac. dní
- +
Skladom 20 ks
u dodávateľa

132,59 €/ks

132.59
Pneumatiky osobne zimne 185/60R14 82T Sailun ICE BLAZER ALPINE+

Sailun ICE BLAZER ALPINE+ je zimná pneumatika určená pre menšie a stredné vozidlá. Smerová pneumatika navrhnutá od tohto výrobcu špeciálne pre európsky trh spĺňa všetky nároky modernej zimnej pneumatiky. Jej dominantnými vlastnosťami sú výborná trakcia a dokonalý handling. Tento dezén si obhájil certifikáciu TÜV, ktorá mu garantuje popularitu v širokej motoristickej verejnosti.

Pneumatika ICE BLAZER ALPINE+ má smerový dezén tvare písmena V, ktorý jej zabezpečuje maximálnu odolnosť voči aquaplaningu na mokrej vozovke, ale taktiež aj výborný záber a dokonalé brzdné vlastnosti. Zmes oxidu kremičitého pozitívne vplýva na lepšiu priľnavosť, nižší valivý odpor a rovnomerné opotrebenie pneumatiky. Drážky s variabilným rozostupom, zvýšené bočné drážky a lamely napomáhajú tejto k optimálnemu výkonu na zasnežených a mokrých cestách.

EU Energy
QR Code

Sailun 344064


185/60R14 82T

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Sailun

Pneumatiky Sailun sú živým dôkazom toho, že aj medzi čínskymi pneumatikami môžeme nájsť ozajstnú kvalitu. Výrobca Sailun sa pri výrobe svojich pneumatík sústredí predovšetkým na kvalitu a ponúka ich, ako je to už pri čínskych výrobcoch zvykom, za veľmi lákavé ceny. Osobné pneumatiky Sailun sú bezpečné, spoľahlivé a môžeme ich zaradiť do budgetovej triedy. Pri ich výrobe sú skombinované profesionálne technické znalosti s najnovším výskumom a vývojom. Sailun sa však nekoncentruje iba na produkciu pneumatík, ale aj na vylepšovanie svojich výrobných procesov. Z tohto dôvodu organizácia vyvinula vlastný program ekologickej technológie a snaží sa tak vyrábať všetky svoje produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Spoločnosť Sailun bola založená v roku 2002 v čínskom mestečku Qingdao. Relatívne rýchlo sa jej podarilo preraziť medzi silnou konkurenciou a v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík v Číne. Svoj úspech však slávi aj na ostatných kontinentoch. Sailun si po celom svete vybudoval závideniahodnú povesť výrobcu a dodávateľa pneumatík. Svoje produkty exportuje do viac ako 50 krajín sveta. Aby sa prispôsobil lokálnym podmienkam, vytvoril si obchodné zastúpenia a pobočky v Amerike, Afrike, Austrálii a Európe. V európskych končinách je značka Sailun známa aj vďaka jej športovým aktivitám. Od roku 2019 je Sailun generálnym partnerom španielskeho futbalového klubu Valencia CF.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >