• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 285/50R20 116V Sailun ATREZZO ZSR SUV XL

ATREZZO ZSR SUV 14215886

Sailun ATREZZO ZSR SUV

285/50R20 116V XL

Sailun

Valivy odpor B
Odpor na vode A
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
285/50R20
Index nosnosti
116 = max 1250 kg
Index rýchlosti
V = max 240 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
B
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
A ( 72 db)
Nie je skladom
Pneumatiky osobne letne 285/50R20 116V Sailun ATREZZO ZSR SUV XL

Veľké SUV vozidlá sú čoraz obľúbenejšou kategóriou automobilov medzi užívateľmi. Tieto autá sa vyznačujú schopnosťou dosiahnuť vyššie rýchlosti a zároveň priniesť svojmu majiteľovi viac bezpečia v porovnaní s limuzínami. Práve pre takéto vozidlá je určený model Sailiun ATREZZO ZSR SUV, ktorý dokáže vyhovieť všetkým ich požiadavkám.

Rýchlo a bezpečne, to sú hlavné vlastnosti tejto pneumatiky. Schopnosť pohodovej akcelerácie jej dáva rozšírený povrch behúňa v kombinácií so špeciálnou gumovou zmesou, z ktorej je vyrobená. Dezén je asymetrického tvaru, pričom vnútorná časť pneumatiky je výsostne zameraná na stabilitu a bezchybný odvod vody. Vonkajšia je zase fantasticky stabilná pri jazde v zákrutách. Hluk je pre túto pneumatiky neznámy pojem a preto si na svoje prídu aj fanúšikovia komfortnej a ničím nerušenej jazdy.

EU Energy
QR Code

Sailun 324545


285/50R20 116V XL

Rolling resistance
A
B
B
C
D
E
wet grip
A
A
B
C
D
E

Noise 72db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Sailun

Pneumatiky Sailun sú živým dôkazom toho, že aj medzi čínskymi pneumatikami môžeme nájsť ozajstnú kvalitu. Výrobca Sailun sa pri výrobe svojich pneumatík sústredí predovšetkým na kvalitu a ponúka ich, ako je to už pri čínskych výrobcoch zvykom, za veľmi lákavé ceny. Osobné pneumatiky Sailun sú bezpečné, spoľahlivé a môžeme ich zaradiť do budgetovej triedy. Pri ich výrobe sú skombinované profesionálne technické znalosti s najnovším výskumom a vývojom. Sailun sa však nekoncentruje iba na produkciu pneumatík, ale aj na vylepšovanie svojich výrobných procesov. Z tohto dôvodu organizácia vyvinula vlastný program ekologickej technológie a snaží sa tak vyrábať všetky svoje produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Spoločnosť Sailun bola založená v roku 2002 v čínskom mestečku Qingdao. Relatívne rýchlo sa jej podarilo preraziť medzi silnou konkurenciou a v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík v Číne. Svoj úspech však slávi aj na ostatných kontinentoch. Sailun si po celom svete vybudoval závideniahodnú povesť výrobcu a dodávateľa pneumatík. Svoje produkty exportuje do viac ako 50 krajín sveta. Aby sa prispôsobil lokálnym podmienkam, vytvoril si obchodné zastúpenia a pobočky v Amerike, Afrike, Austrálii a Európe. V európskych končinách je značka Sailun známa aj vďaka jej športovým aktivitám. Od roku 2019 je Sailun generálnym partnerom španielskeho futbalového klubu Valencia CF.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >