• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 245/40R19 98W Sailun ATREZZO ZSR XL

ATREZZO ZSR 14122636

Sailun ATREZZO ZSR

245/40R19 98W XL

Sailun

Valivy odpor C
Odpor na vode B
Hlucnost 71db
Rozmer pneumatiky
245/40R19
Index nosnosti
98 = max 750 kg
Index rýchlosti
W = max 270 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 71 db)
Nie je skladom
47.200000
Pneumatiky osobne letne 245/40R19 98W Sailun ATREZZO ZSR XL

Ultra moderný dezén z dielne konštruktérov výrobcu Sailun, to je UHP pneumatika ATREZZO ZSR. Určená je pre automobily vyššej strednej triedy a limuzíny, ktoré sa radi preháňajú po cestách vyššou rýchlosťou ako je povolené. Ak patríte medzi túto skupinu jazdcov, vyskúšajte naozaj skvostné vlastnosti tejto letnej pneumatiky. V auguste 2021 bola úspešne testovaná v motoristickom časopise Auto Bild.

Bezpečnosť pri vysokých rýchlostiach je pre tento model prvoradá. Asymetrický tvar dezénu len podčiarkuje schopnosť tejto pneumatiky uháňať naozaj veľmi rýchlo. Mohutné ramená s nepravidelnými uhlami priečnych zárezov vám asistujú pri dynamickej jazde v zákrutách. Štyri obvodové drážky sa starajú o stabilitu pneumatiky a dobrý odvod vody. Viacnásobné hrany dezénu účelne zaberajú, ale aj brzdia na akomkoľvek povrchu letných ciest. Je to výborná pneumatika za rozumnú cenu.

EU Energy
QR Code

Sailun 92251


245/40R19 98W XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
Sailun

Pneumatiky Sailun sú živým dôkazom toho, že aj medzi čínskymi pneumatikami môžeme nájsť ozajstnú kvalitu. Výrobca Sailun sa pri výrobe svojich pneumatík sústredí predovšetkým na kvalitu a ponúka ich, ako je to už pri čínskych výrobcoch zvykom, za veľmi lákavé ceny. Osobné pneumatiky Sailun sú bezpečné, spoľahlivé a môžeme ich zaradiť do budgetovej triedy. Pri ich výrobe sú skombinované profesionálne technické znalosti s najnovším výskumom a vývojom. Sailun sa však nekoncentruje iba na produkciu pneumatík, ale aj na vylepšovanie svojich výrobných procesov. Z tohto dôvodu organizácia vyvinula vlastný program ekologickej technológie a snaží sa tak vyrábať všetky svoje produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Spoločnosť Sailun bola založená v roku 2002 v čínskom mestečku Qingdao. Relatívne rýchlo sa jej podarilo preraziť medzi silnou konkurenciou a v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík v Číne. Svoj úspech však slávi aj na ostatných kontinentoch. Sailun si po celom svete vybudoval závideniahodnú povesť výrobcu a dodávateľa pneumatík. Svoje produkty exportuje do viac ako 50 krajín sveta. Aby sa prispôsobil lokálnym podmienkam, vytvoril si obchodné zastúpenia a pobočky v Amerike, Afrike, Austrálii a Európe. V európskych končinách je značka Sailun známa aj vďaka jej športovým aktivitám. Od roku 2019 je Sailun generálnym partnerom španielskeho futbalového klubu Valencia CF.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >