• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 235/65R17 108H Sailun TERRAMAX CVR XL

TERRAMAX CVR 14122934

Sailun TERRAMAX CVR

235/65R17 108H XL

Sailun

Valivy odpor C
Odpor na vode D
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
235/65R17
Index nosnosti
108 = max 1000 kg
Index rýchlosti
H = max 210 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
D
Hlučnosť
B ( 72 db)
Nie je skladom
58.300000
Pneumatiky osobne letne 235/65R17 108H Sailun TERRAMAX CVR XL

Pokiaľ chcete jazdiť bezpečne na ceste a občas si plánujete vybehnúť aj mimo asfaltový povrch niekam do terénu, tak model Sailun TERRAMAX CVR je pre vás ideálnym riešením. Každé SUV alebo crossover očarí komplexnosť tejto pneumatiky a nenechá nikoho na pochybách, že ste vsadili na tú správnu kartu pri výbere univerzálneho obutia.

Dezén sa vyznačuje štyrmi obvodovými drážkami, ktoré dominujú pri odvode vody z povrchu ciest za mokra. Pomerne masívne bloky pneumatiky v kombinácií so stredovým rebrom zabezpečujú stabilitu a veľmi dobre reagujú na pokyny riadenia. Životnosť tohto modelu je vysoká a ako čerešničkou na torte sú pomerne dobré jazdné vlastnosti v teréne. Kombinácia týchto faktorov robí pneumatiku Sailun TERRAMAX CVR atraktívnou pre svojich majiteľov.

EU Energy
QR Code

Sailun 92186


235/65R17 108H XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Sailun

Pneumatiky Sailun sú živým dôkazom toho, že aj medzi čínskymi pneumatikami môžeme nájsť ozajstnú kvalitu. Výrobca Sailun sa pri výrobe svojich pneumatík sústredí predovšetkým na kvalitu a ponúka ich, ako je to už pri čínskych výrobcoch zvykom, za veľmi lákavé ceny. Osobné pneumatiky Sailun sú bezpečné, spoľahlivé a môžeme ich zaradiť do budgetovej triedy. Pri ich výrobe sú skombinované profesionálne technické znalosti s najnovším výskumom a vývojom. Sailun sa však nekoncentruje iba na produkciu pneumatík, ale aj na vylepšovanie svojich výrobných procesov. Z tohto dôvodu organizácia vyvinula vlastný program ekologickej technológie a snaží sa tak vyrábať všetky svoje produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Spoločnosť Sailun bola založená v roku 2002 v čínskom mestečku Qingdao. Relatívne rýchlo sa jej podarilo preraziť medzi silnou konkurenciou a v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík v Číne. Svoj úspech však slávi aj na ostatných kontinentoch. Sailun si po celom svete vybudoval závideniahodnú povesť výrobcu a dodávateľa pneumatík. Svoje produkty exportuje do viac ako 50 krajín sveta. Aby sa prispôsobil lokálnym podmienkam, vytvoril si obchodné zastúpenia a pobočky v Amerike, Afrike, Austrálii a Európe. V európskych končinách je značka Sailun známa aj vďaka jej športovým aktivitám. Od roku 2019 je Sailun generálnym partnerom španielskeho futbalového klubu Valencia CF.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >