• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 235/40R18 95Y Hankook K127 VENTUS S1 EVO3 XL

K127 VENTUS S1 EVO3 14144539

Hankook K127 VENTUS S1 EVO3

235/40R18 95Y XL Otestovany TOP 3 V TESTE

Hankook

Valivy odpor C
Odpor na vode A
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
235/40R18
Index nosnosti
95 = max 690 kg
Index rýchlosti
Y = max 300 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
B ( 72 db)
Expedujeme
Expedujeme
zajtra!
- +
Skladom 2 ks
skladom

111,41 €/ks

111.41
Pneumatiky osobne letne 235/40R18 95Y Hankook K127 VENTUS S1 EVO3 XL

Hankook K127 VENTUS S1 EVO3 je letná prémiová pneumatika pre luxusné vozidlá, s ktorou môžete jazdiť rýchlo, spoľahlivo, komfortne a dlhodobo. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou je ovládateľnejšia a stabilnejšia na suchom a mokrom povrchu, ale aj v zákrutách pri vysokých rýchlostiach. Špeciálne spevnené vonkajšie rameno umožňuje udržať stabilitu vozidla v akýchkoľvek letných podmienkach.

Na dezéne K127 VENTUS S1 EVO3 nájdete špeciálne vykrojenú drážku, ktorá má za úlohu čo najrýchlejšie odvádzať vodu a tým minimalizovať riziko vzniku aquaplaningu. Využíva mimoriadne čistú zmes s vysokým podielom syntetickej siliky. Výsledkom je lepšia priľnavosť na suchom i mokrom povrchu. Vonkajšie bloky dezénu majú špeciálny tvar a veľkosť, ktoré zaisťujú minimálni hluk počas jazdy. Táto pneumatika je tak vhodným spoločníkom na letné cesty.

EU Energy
QR Code

Hankook 325886


235/40R18 95Y XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
Hankook

Pneumatiky Hankook sú navrhnuté tak, aby ste sa cítili bezpečne, pohodlne a príjemne hneď ako naštartujete svoj motor. Na osobné pneumatiky Hankook sa môžete spoľahnúť aj v nepriaznivom počasí či iných náročných podmienkach na vozovke. Vďaka najmodernejším kórejským technológiám má vodič situáciu stále pod kontrolou. Spoločnosť Hankook má svoje vývojové centrá rozmiestnené strategicky na viacerých kontinentoch, čo zabezpečuje, že pneumatiky Hankook sú prispôsobené lokálnym podmienkam jednotlivých krajín. Najbližšie k Slovensku sa nachádza výrobný závod v susednom Maďarsku. Značka Hankook je typickým predstaviteľom strednej triedy pneumatík a niektorí výrobcovia automobilov ju používajú aj na prvé obutie. Pod značku Hanook patria aj menej známe značky pneumatík Laufenn a Kingstar.

Spoločnosť Hankook bola založená v roku 1941 ako prvý výrobca pneumatík v Kórei. Slovo Hankook znamená v kórejskom preklade pneumatika. Počas kórejskej vojny trpela spoločnosť nedostatočným zázemím a zásobami. Po vojne sa však Hankook naplno pustil do svojho rozvoja aby položil základy silnej globálnej organizácie ako ju poznáme dnes. V súčasnosti sa pneumatiky Hankook vyrábajú v 8 závodoch a sú dostupné vo viac ako 180 krajinách sveta. Spoločnosť Hankook sa vo vysokej miere zapája do sponzoringu vo viacerých športových odvetviach. Je jedným z hlavných partnerov španielskeho futbalového klubu Real Madrid a oficiálnym partnerom európskej futbalovej ligy UEFA. Okrem futbalu sa zviditeľňuje aj v hokeji, bejzbale či motoristických športoch.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >