• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 215/55R16 97W Sailun ATREZZO ELITE XL

ATREZZO ELITE 14213626

Sailun ATREZZO ELITE

215/55R16 97W XL

Sailun

Valivy odpor C
Odpor na vode B
Hlucnost 70db
Rozmer pneumatiky
215/55R16
Index nosnosti
97 = max 730 kg
Index rýchlosti
W = max 270 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 70 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 6 prac. dní
- +
Skladom 4 ks
u dodávateľa

93,44 €/ks

93.44
Pneumatiky osobne letne 215/55R16 97W Sailun ATREZZO ELITE XL

Už názov pneumatiky napovedá, že sa nejedná o žiadneho amatéra, ale o elitnú letnú pneumatiku. A tou veru Sailun ATREZZO ELITE určite je. Moderný dezén bol navrhnutý tak, aby vozidlám strednej triedy a kompaktom priniesol tie najlepšie jazdné vlastnosti počas horúcich letných dní či lejakov.

Komplexnosť a vyvážené jazdné vlastnosti, to sú hlavné atribúty tejto pneumatiky. Mierne asymetrický tvar dezénu účelne rozdeľuje najdôležitejšie úlohy dobrých jazdných vlastností medzi vnútornou a vonkajšou stranou modelu. Vonkajšia časť má na starosti dobrú stabilitu pneumatiky pri jazde v zákrutách a vnútorná značne vylepšuje priamy smer jazdy. Hlboké obvodové drážky neomylne asistujú pri zastavení vozidla na suchom aj mokrom povrchu. Je to naozaj komplexná letná pneumatika a radí sa medzi elitu vo svojej kategórií.

EU Energy
QR Code

Sailun 413160


215/55R16 97W XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Sailun

Pneumatiky Sailun sú živým dôkazom toho, že aj medzi čínskymi pneumatikami môžeme nájsť ozajstnú kvalitu. Výrobca Sailun sa pri výrobe svojich pneumatík sústredí predovšetkým na kvalitu a ponúka ich, ako je to už pri čínskych výrobcoch zvykom, za veľmi lákavé ceny. Osobné pneumatiky Sailun sú bezpečné, spoľahlivé a môžeme ich zaradiť do budgetovej triedy. Pri ich výrobe sú skombinované profesionálne technické znalosti s najnovším výskumom a vývojom. Sailun sa však nekoncentruje iba na produkciu pneumatík, ale aj na vylepšovanie svojich výrobných procesov. Z tohto dôvodu organizácia vyvinula vlastný program ekologickej technológie a snaží sa tak vyrábať všetky svoje produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Spoločnosť Sailun bola založená v roku 2002 v čínskom mestečku Qingdao. Relatívne rýchlo sa jej podarilo preraziť medzi silnou konkurenciou a v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík v Číne. Svoj úspech však slávi aj na ostatných kontinentoch. Sailun si po celom svete vybudoval závideniahodnú povesť výrobcu a dodávateľa pneumatík. Svoje produkty exportuje do viac ako 50 krajín sveta. Aby sa prispôsobil lokálnym podmienkam, vytvoril si obchodné zastúpenia a pobočky v Amerike, Afrike, Austrálii a Európe. V európskych končinách je značka Sailun známa aj vďaka jej športovým aktivitám. Od roku 2019 je Sailun generálnym partnerom španielskeho futbalového klubu Valencia CF.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >