• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 185/65R15 88T Continental ULTRA CONTACT

ULTRA CONTACT 14214331

Continental ULTRA CONTACT

185/65R15 88T

Continental

Valivy odpor B
Odpor na vode A
Hlucnost 70db
Rozmer pneumatiky
185/65R15
Index nosnosti
88 = max 560 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
B
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
B ( 70 db)
Expedujeme
Expedujeme
v štvrtok
- +
Skladom Viac ako 20 ks
u dodávateľa

89,04 €/ks

89.04
Pneumatiky osobne letne 185/65R15 88T Continental ULTRA CONTACT

Keďže do popredia sa čoraz viac začínajú dostávať elektrické osobné automobily, museli na túto skutočnosť zareagovať aj výrobcovia pneumatík. Výnimkou nie je ani Continental, ktorý prichádza s novou letnou pneumatikou Continental ULTRA CONTACT. Svojou rozmerovou škálou je vhodná pre väčšinu stredných a väčších osobných automobilov.

Keďže elektromobily zoderú svoje pneumatiky o poznanie skôr ako bežné vozidlá, tak sa nemecký výrobca zameral aj na túto problematiku. Vďaka technológii Yellow Chilli dosahuje táto pneumatika vynikajúce výsledky čo sa týka kilometrového dojazdu. Spevnená kostra zase prispieva k zvýšenej odolnosti voči poškodeniu a prerazeniu nežiadúcim predmetom. Continental ULTRA CONTACT vás nesklame ani v daždivom počasí, pretože aj na vode je jej brzdná dráha obdivuhodne krátka. Aby toho nebolo málo tak má v sebe zabudované aj takzvané „pohlcovače hluku“. Vďaka ním sa budete cestou valiť príjemne potichu.

EU Energy
QR Code

Continental 417722


185/65R15 88T

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Continental

Pneumatiky Continental sú vyrábané s nemeckou odbornosťou a za použitia tých najmodernejších technológií. Práve pneumatiky Continental sa používajú na prvé obutie pri väčšine osobných automobilov vyrobených v Európe. Každé tretie auto opustí výrobnú linku na pneumatikách Continental. Zimné pneumatiky a letné pneumatiky Continental sú dostupné v širokej škále rozmerov. To zabezpečuje ideálny druh pneumatík pre každý typ vozidla – od rodinných až po športové. Výberom prémiových pneumatík Continental si kupujete stabilnú značku, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť. Výborné jazdné vlastnosti, dlhá životnosť a najmä bezpečnosť sú samozrejmosťou. Svedčia o tom aj výsledky nezávislých testov pneumatík, kde sa Continental pravidelne umiestňuje na popredných miestach.

Značka Continental prezentuje nemeckého giganta v oblasti automobilov, ktorý bol založený v meste Hannover už v roku 1871. Od tejto doby dokázal Continental vybudovať stabilnú výrobnú základňu, ktorá sa aktuálne nachádza vo viac ako 60 krajinách. Do koncernu Continental patria aj populárne značky pneumatík Matador, Barum, či menej známe Uniroyal a Semperit. Continental sa postaral o viaceré prelomové inovácie v oblasti pneumatík - za zmienku stojí napríklad prvá bezdušová pneumatika.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >