• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 185/65R14 86T Hankook KINERGY ECO 2 K435

KINERGY ECO 2 K435 14137991

Hankook KINERGY ECO 2 K435

185/65R14 86T

Hankook

Valivy odpor C
Odpor na vode A
Hlucnost 70db
Rozmer pneumatiky
185/65R14
Index nosnosti
86 = max 530 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
B ( 70 db)
Expedujeme
Expedujeme
v piatok
- +
Skladom 7 ks
u dodávateľa

72,72 €/ks

72.72
Pneumatiky osobne letne 185/65R14 86T Hankook KINERGY ECO 2 K435

Hankook KINERGY ECO 2 K435 je letná pneumatika pre moderné, kompaktné a stredné vozidlá. Asymetrický dizajn s tuhšou vonkajšou časťou a širšou styčnou plochou zlepšuje ovládateľnosť vozidla na suchej vozovke. Vaša jazda bude s touto pneumatikou bezpečnejšia, úspornejšia a tichšia.

Drážky v dezéne sú vytvarované tak, aby okamžite odviedli akúkoľvek prebytočnú vodu, takže ani počas jazdy na hladkom povrchu sa nemusíte obávať vzniku aquaplaningu. Zmes behúňa prešla mnohými inováciami a vďaka novému zloženiu získala pneumatika Hankook KINERGY ECO 2 K435 optimálne jazdné vlastnosti. Následkom je vyššia odolnosť proti opotrebovaniu a lepší výkon na suchom i mokrom povrchu.

EU Energy
QR Code

Hankook 283690


185/65R14 86T

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
Hankook

Pneumatiky Hankook sú navrhnuté tak, aby ste sa cítili bezpečne, pohodlne a príjemne hneď ako naštartujete svoj motor. Na osobné pneumatiky Hankook sa môžete spoľahnúť aj v nepriaznivom počasí či iných náročných podmienkach na vozovke. Vďaka najmodernejším kórejským technológiám má vodič situáciu stále pod kontrolou. Spoločnosť Hankook má svoje vývojové centrá rozmiestnené strategicky na viacerých kontinentoch, čo zabezpečuje, že pneumatiky Hankook sú prispôsobené lokálnym podmienkam jednotlivých krajín. Najbližšie k Slovensku sa nachádza výrobný závod v susednom Maďarsku. Značka Hankook je typickým predstaviteľom strednej triedy pneumatík a niektorí výrobcovia automobilov ju používajú aj na prvé obutie. Pod značku Hanook patria aj menej známe značky pneumatík Laufenn a Kingstar.

Spoločnosť Hankook bola založená v roku 1941 ako prvý výrobca pneumatík v Kórei. Slovo Hankook znamená v kórejskom preklade pneumatika. Počas kórejskej vojny trpela spoločnosť nedostatočným zázemím a zásobami. Po vojne sa však Hankook naplno pustil do svojho rozvoja aby položil základy silnej globálnej organizácie ako ju poznáme dnes. V súčasnosti sa pneumatiky Hankook vyrábajú v 8 závodoch a sú dostupné vo viac ako 180 krajinách sveta. Spoločnosť Hankook sa vo vysokej miere zapája do sponzoringu vo viacerých športových odvetviach. Je jedným z hlavných partnerov španielskeho futbalového klubu Real Madrid a oficiálnym partnerom európskej futbalovej ligy UEFA. Okrem futbalu sa zviditeľňuje aj v hokeji, bejzbale či motoristických športoch.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >