• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 165/65R15 81H Sailun ATREZZO ECO

ATREZZO ECO 14213658

Sailun ATREZZO ECO

165/65R15 81H

Sailun

Valivy odpor D
Odpor na vode B
Hlucnost 70db
Rozmer pneumatiky
165/65R15
Index nosnosti
81 = max 462 kg
Index rýchlosti
H = max 210 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 70 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 9 prac. dní
- +
Skladom 20 ks
u dodávateľa

140,28 €/ks

140.28
Pneumatiky osobne letne 165/65R15 81H Sailun ATREZZO ECO

Pre menšie osobné vozidlá je určená letná pneumatika ATREZZO ECO od výrobcu Sailun. Jedná sa o model, ktorý sa vyznačuje svojou minimalizovanou hlučnosťou a dobrými jazdnými vlastnosťami na akomkoľvek letnom povrchu. Ani komfortná jazda však nie je tejto letnej pneumatike vôbec cudzia.

Mierna symetrickosť dezénu len podčiarkuje všestrannosť tejto pneumatiky a preto vás bezpečne prevezie po všetkých typoch asfaltových ciest. Dva stredné dezénové bloky sú lemované tromi obvodovými kanálmi. Táto kombinácia prináša dobrý záber a pneumatike dodáva výborné jazdné vlastnosti počas daždivých dní. Ramená sú tuhé a na krajoch mierne zaoblené, takže pevné držia pneumatiku v zákrutách. Celkovo dezén funguje veľmi ticho, čo značne prispieva k príjemnej jazde.

EU Energy
QR Code

Sailun 413209


165/65R15 81H

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Sailun

Pneumatiky Sailun sú živým dôkazom toho, že aj medzi čínskymi pneumatikami môžeme nájsť ozajstnú kvalitu. Výrobca Sailun sa pri výrobe svojich pneumatík sústredí predovšetkým na kvalitu a ponúka ich, ako je to už pri čínskych výrobcoch zvykom, za veľmi lákavé ceny. Osobné pneumatiky Sailun sú bezpečné, spoľahlivé a môžeme ich zaradiť do budgetovej triedy. Pri ich výrobe sú skombinované profesionálne technické znalosti s najnovším výskumom a vývojom. Sailun sa však nekoncentruje iba na produkciu pneumatík, ale aj na vylepšovanie svojich výrobných procesov. Z tohto dôvodu organizácia vyvinula vlastný program ekologickej technológie a snaží sa tak vyrábať všetky svoje produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Spoločnosť Sailun bola založená v roku 2002 v čínskom mestečku Qingdao. Relatívne rýchlo sa jej podarilo preraziť medzi silnou konkurenciou a v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík v Číne. Svoj úspech však slávi aj na ostatných kontinentoch. Sailun si po celom svete vybudoval závideniahodnú povesť výrobcu a dodávateľa pneumatík. Svoje produkty exportuje do viac ako 50 krajín sveta. Aby sa prispôsobil lokálnym podmienkam, vytvoril si obchodné zastúpenia a pobočky v Amerike, Afrike, Austrálii a Európe. V európskych končinách je značka Sailun známa aj vďaka jej športovým aktivitám. Od roku 2019 je Sailun generálnym partnerom španielskeho futbalového klubu Valencia CF.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >