• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne celorocne 205/55R16 91H Barum QUARTARIS 5

QUARTARIS 5 14138567

Barum QUARTARIS 5

205/55R16 91H

Barum

Valivy odpor C
Odpor na vode C
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
205/55R16
Index nosnosti
91 = max 615 kg
Index rýchlosti
H = max 210 km/h
Sezóna
CeloročnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 72 db)
Expedujeme
Expedujeme
zajtra!
- +
Skladom 2 ks
skladom

65,11 €/ks

65.11
Pneumatiky osobne celorocne 205/55R16 91H Barum QUARTARIS 5

Pneumatika Barum QUARTARIS 5 patrí do kategórie celoročných a teda môžete ju používať počas všetkých ročných období bez potreby výmeny. Obzvlášť vhodná je pre tých, ktorí sa pohybujú v oblastiach s miernymi teplotami, alebo jazdia prevažne v meste.

Pneumatika Barum QUARTARIS 5 bola vyvíjaná s cieľom získať celoročnú pneumatiku s vyváženým výkonom v lete aj v zime. Väčší počet záberových hrán v strede a dodatočné lamely v bočných častiach zabezpečujú skrátenie brzdnej dráhy a dobrý handling na snehu. Výkonnosť v lete je dosiahnutá dômyselným rozložením tuhosti dezénu. Hlavnú úlohu zohrávajú veľké túhe bloky po bokoch behúňa, ale aj špeciálne prepojovacie mostíky v stredovej časti. Na mokrých cestách sa zase môžete spoľahnúť na dve bočné obvodové drážky, ktoré vás ochránia pred vznikom šmyku.

EU Energy
QR Code

Barum 284433


205/55R16 91H

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
Barum

Pneumatiky Barum sa skvelo hodia do stredoeurópskych klimatických podmienok. Ponúkajú vyvážené jazdné vlastnosti, solídny výkon a kilometrový nájazd. Toto všetko dosahuje Barum v súlade so svojim mottom: „Dobré pneumatiky. Dobrá Cena“. Budgetová značka pneumatík Barum je v osobných plášťoch tou najpredávanejšou na českom trhu, no veľkej popularite sa teší aj u nás na Slovensku. Vstupom do úspešného zoskupenia Continental Group, si organizácia Barum ešte viac upevnila svoje stabilné postavenie medzi výrobcami pneumatík. Vo svojom výrobnom závode v Otrokoviciach ročne vyrába viac ako 21 miliónov osobných pneumatík.

Základný kameň českej značky Barum položili traja vizionári Baťa, Rubena a Mitas. V roku 1948 sa rozhodli spojiť svoje sily a založili podnik na výrobu pneumatík v meste Zlín. Zakladatelia mali hneď od začiatku jeden primárny cieľ: aby boli pneumatiky Barum výkonné, odolné ale k tomu cenovo dostupné. Ich ambícia sa stala skutočnosťou a pneumatiky Barum začali dokazovať svoju kvalitu na viacerých medzinárodných pretekoch automobilov. Od roku 1971 sa dokonca každoročne koná medzinárodné športové podujatie, ktoré nesie ich názov. Barum Czech Rally v Zlíne patrí k jedným z najvýznamnejších športových udalostí v Českej republike.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >