• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ
Náš tip! Top

Pneumatiky osobne celorocne 195/65R15 91H Sailun ATREZZO 4SEASONS

ATREZZO 4SEASONS 14126782

Sailun ATREZZO 4SEASONS

195/65R15 91H

Sailun

Valivy odpor E
Odpor na vode C
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
195/65R15
Index nosnosti
91 = max 615 kg
Index rýchlosti
H = max 210 km/h
Sezóna
CeloročnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
E
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
72db
Expedujeme
Expedujeme
zajtra!
- +
Skladom Viac ako 20 ks
skladom

43,93 €/ks

43.93
Pneumatiky osobne celorocne 195/65R15 91H Sailun ATREZZO 4SEASONS

Pre vodičov do mestskej premávky, prípadne pre tých ktorí najazdia menší počet kilometrov je model ATREZZO 4 SEASONS veľmi dobrou voľbou. Celoročné pneumatiky naberajú na popularite u motoristov v celej Európe. Práve pre týchto klientov je určená táto celoročná pneumatika od Sailunu.

Je vhodná pre menšie aj väčšie osobné vozidlá a SUV automobily. Jej dezén je rozdelený do dvoch častí. Vnútorná časť má na starosti plynulosť jazdy v zimných podmienkach a vonkajšia časť zase zabezpečí stabilitu a dobré brzdné vlastnosti na suchých cestách. Skutočne môžeme povedať, že v každom zo štyroch ročných období vám toto obutie navodí pocit bezpečnej a plynulej jazdy. Zmes tejto pneumatiky je nastavená vyvážene a opotrebenie je veľmi rovnomerné počas celej jej životnosti.

EU Energy
QR Code

Sailun 201721


195/65R15 91H

Rolling resistance
A
B
C
D
E
E
wet grip
A
B
C
C
D
E

Noise 72db
Sailun

Pneumatiky Sailun sú živým dôkazom toho, že aj medzi čínskymi pneumatikami môžeme nájsť ozajstnú kvalitu. Výrobca Sailun sa pri výrobe svojich pneumatík sústredí predovšetkým na kvalitu a ponúka ich, ako je to už pri čínskych výrobcoch zvykom, za veľmi lákavé ceny. Osobné pneumatiky Sailun sú bezpečné, spoľahlivé a môžeme ich zaradiť do budgetovej triedy. Pri ich výrobe sú skombinované profesionálne technické znalosti s najnovším výskumom a vývojom. Sailun sa však nekoncentruje iba na produkciu pneumatík, ale aj na vylepšovanie svojich výrobných procesov. Z tohto dôvodu organizácia vyvinula vlastný program ekologickej technológie a snaží sa tak vyrábať všetky svoje produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Spoločnosť Sailun bola založená v roku 2002 v čínskom mestečku Qingdao. Relatívne rýchlo sa jej podarilo preraziť medzi silnou konkurenciou a v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík v Číne. Svoj úspech však slávi aj na ostatných kontinentoch. Sailun si po celom svete vybudoval závideniahodnú povesť výrobcu a dodávateľa pneumatík. Svoje produkty exportuje do viac ako 50 krajín sveta. Aby sa prispôsobil lokálnym podmienkam, vytvoril si obchodné zastúpenia a pobočky v Amerike, Afrike, Austrálii a Európe. V európskych končinách je značka Sailun známa aj vďaka jej športovým aktivitám. Od roku 2019 je Sailun generálnym partnerom španielskeho futbalového klubu Valencia CF.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >