• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky van zimne 235/65R16 113R Sailun ICE BLAZER WST1

ICE BLAZER WST1 14214580

Sailun ICE BLAZER WST1

235/65R16 113R

Sailun

Valivy odpor C
Odpor na vode C
Hlucnost 73db
Rozmer pneumatiky
235/65R16
Index nosnosti
113 = max 1150 kg
Index rýchlosti
R = max 170 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Dodávkové
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 73 db)
Nie je skladom
Pneumatiky van zimne 235/65R16 113R Sailun ICE BLAZER WST1

Pneumatika Sailun ICE BLAZER WST1 je určená pre dodávkové vozidlá. Vyznačuje sa parametrami do extrémne ťažkých zimných podmienok. Bez obáv zvládne aj tie najťažšie zimné prekážky ako je hlboký sneh a veľmi vysoké mínusové teploty. Je to doslova expert na ťažké horské terény a svojou prejazdnosťou a záberom príjemne prekvapí aj toho najskúsenejšieho vodiča ľahkých nákladných vozidiel.

Viacsmerové lamely a výrazný smerový dezén zabezpečuje veľmi dobrý záber na snehu a ľade. Agresívny dezén spolu s dlhými obvodovými drážkami účelne odvádza vodu a kašovitý sneh. Pevné bočné bloky zlepšujú stabilitu vozidla a efektívne rozkladajú vyššiu váhu prepravovaného nákladu. Špeciálne navrhnutá zmes na výrobu tejto pneumatiky zabezpečuje optimálnu výkonnosť aj v extrémne vysokých mínusových teplotách. Pneumatika Sailun ICE BLAZER WST1 má až o 30% vyšší dezén oproti ostatným zimným pneumatikám a vďaka tomu nemá problém zdolať ani hlbokú vrstvu sneh. Hĺbka dezénu dosahuje v závislosti od rozmeru až okolo 11 mm.

EU Energy
QR Code

Sailun 195428


235/65R16 113R

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Sailun

Pneumatiky Sailun sú živým dôkazom toho, že aj medzi čínskymi pneumatikami môžeme nájsť ozajstnú kvalitu. Výrobca Sailun sa pri výrobe svojich pneumatík sústredí predovšetkým na kvalitu a ponúka ich, ako je to už pri čínskych výrobcoch zvykom, za veľmi lákavé ceny. Osobné pneumatiky Sailun sú bezpečné, spoľahlivé a môžeme ich zaradiť do budgetovej triedy. Pri ich výrobe sú skombinované profesionálne technické znalosti s najnovším výskumom a vývojom. Sailun sa však nekoncentruje iba na produkciu pneumatík, ale aj na vylepšovanie svojich výrobných procesov. Z tohto dôvodu organizácia vyvinula vlastný program ekologickej technológie a snaží sa tak vyrábať všetky svoje produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Spoločnosť Sailun bola založená v roku 2002 v čínskom mestečku Qingdao. Relatívne rýchlo sa jej podarilo preraziť medzi silnou konkurenciou a v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík v Číne. Svoj úspech však slávi aj na ostatných kontinentoch. Sailun si po celom svete vybudoval závideniahodnú povesť výrobcu a dodávateľa pneumatík. Svoje produkty exportuje do viac ako 50 krajín sveta. Aby sa prispôsobil lokálnym podmienkam, vytvoril si obchodné zastúpenia a pobočky v Amerike, Afrike, Austrálii a Európe. V európskych končinách je značka Sailun známa aj vďaka jej športovým aktivitám. Od roku 2019 je Sailun generálnym partnerom španielskeho futbalového klubu Valencia CF.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >