• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky van zimne 225/65R16 110R Barum SNOVANIS 3

SNOVANIS 3 14198106

Barum SNOVANIS 3

225/65R16 110R

Barum

Valivy odpor E
Odpor na vode C
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
225/65R16
Index nosnosti
110 = max 1060 kg
Index rýchlosti
R = max 170 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Dodávkové
Válivý odpor
E
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 72 db)
Expedujeme
Expedujeme
zajtra!
- +
Skladom 12 ks
skladom

125,32 €/ks

125.32
Pneumatiky van zimne 225/65R16 110R Barum SNOVANIS 3

Barum SNOVANIS 3 je nová zimná pneumatika určená pre dodávkové autá. Zabezpečuje dokonalý záber v zimných podmienkach a zároveň zachováva stabilnú jazdu. Táto nová pneumatika je odolná, bezpečná a spoľahlivá v mestskej premávke, na cestách mimo mesta ale aj na diaľniciach.

Nový dezén SNOVANIS 3 je vyvinutý tak, aby udržal väčšiu časť pneumatiky v kontakte s vozovkou a zároveň zabezpečoval jej pomalšie opotrebenie, čoho výsledkom je vyšší kilometrový nájazd a zníženie nákladov. Táto pneumatika obsahuje zimnú zmes s najnovšou technológiou čo sa týka pneumatík určených pre dodávkové automobily. To vedie k bezpečnej jazde na mokrej vozovke, snehu, či ľade. Práve toto sú bezpečnostné požiadavky, ktoré vyžadujú všetci vodiči. Pneumatika Barum SNOVANIS 3 dokáže šetriť palivo na mierne zasnežených mestských cestách ale aj v hlbokom snehu. Dosahuje to vďaka novej zmesi s nižším odporom ale aj lepšiemu usporiadaniu lamiel a blokov dezénu.

EU Energy
QR Code

Barum 407630


225/65R16 110R

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Barum

Pneumatiky Barum sa skvelo hodia do stredoeurópskych klimatických podmienok. Ponúkajú vyvážené jazdné vlastnosti, solídny výkon a kilometrový nájazd. Toto všetko dosahuje Barum v súlade so svojim mottom: „Dobré pneumatiky. Dobrá Cena“. Budgetová značka pneumatík Barum je v osobných plášťoch tou najpredávanejšou na českom trhu, no veľkej popularite sa teší aj u nás na Slovensku. Vstupom do úspešného zoskupenia Continental Group, si organizácia Barum ešte viac upevnila svoje stabilné postavenie medzi výrobcami pneumatík. Vo svojom výrobnom závode v Otrokoviciach ročne vyrába viac ako 21 miliónov osobných pneumatík.

Základný kameň českej značky Barum položili traja vizionári Baťa, Rubena a Mitas. V roku 1948 sa rozhodli spojiť svoje sily a založili podnik na výrobu pneumatík v meste Zlín. Zakladatelia mali hneď od začiatku jeden primárny cieľ: aby boli pneumatiky Barum výkonné, odolné ale k tomu cenovo dostupné. Ich ambícia sa stala skutočnosťou a pneumatiky Barum začali dokazovať svoju kvalitu na viacerých medzinárodných pretekoch automobilov. Od roku 1971 sa dokonca každoročne koná medzinárodné športové podujatie, ktoré nesie ich názov. Barum Czech Rally v Zlíne patrí k jedným z najvýznamnejších športových udalostí v Českej republike.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >