• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky van zimne 215/75R16 111R Hankook RW12 WINTER ICEPT LV

RW12 WINTER ICEPT LV 14146622

Hankook RW12 WINTER ICEPT LV

215/75R16 111R

Hankook

Valivy odpor D
Odpor na vode C
Hlucnost 73db
Rozmer pneumatiky
215/75R16
Index nosnosti
111 = max 1090 kg
Index rýchlosti
R = max 170 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Dodávkové
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 73 db)
Expedujeme
Expedujeme
zajtra!
- +
Skladom 4 ks
skladom

138,60 €/ks

138.6
Pneumatiky van zimne 215/75R16 111R Hankook RW12 WINTER ICEPT LV

Zimná pneumatika Hankook RW12 WINTER ICEPT LV je optimálnou voľbou pre dodávkové vozidlá a ľahké nákladné automobily. Dostatočne plochý a hlboký profil zaisťuje ideálnu pevnosť behúňa. Táto pneumatika je bezpečná aj pri jazde s „dobre naloženým“ nákladiakom.

Tento model má rozšírenú štruktúru behúňa. Početné hrany a lamely zaručujú presnosť vedenia a optimálnu jazdnú stabilitu v zimnej prevádzke. Symetrický behúň bol vyvinutý s dôrazom na jazdu pri veľkej záťaži. Dodatočná hrana na ramene pneumatiky pomáha udržiavať stabilnú jazdnú dráhu na zasneženej ceste aj pri väčšom zaťažení. Široké drážky v bočných oblastiach dezénu zase zabezpečujú lepšiu trakciu na zasnežených a zľadovatených cestách.

EU Energy
QR Code

Hankook 341312


215/75R16 111R

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Hankook

Pneumatiky Hankook sú navrhnuté tak, aby ste sa cítili bezpečne, pohodlne a príjemne hneď ako naštartujete svoj motor. Na osobné pneumatiky Hankook sa môžete spoľahnúť aj v nepriaznivom počasí či iných náročných podmienkach na vozovke. Vďaka najmodernejším kórejským technológiám má vodič situáciu stále pod kontrolou. Spoločnosť Hankook má svoje vývojové centrá rozmiestnené strategicky na viacerých kontinentoch, čo zabezpečuje, že pneumatiky Hankook sú prispôsobené lokálnym podmienkam jednotlivých krajín. Najbližšie k Slovensku sa nachádza výrobný závod v susednom Maďarsku. Značka Hankook je typickým predstaviteľom strednej triedy pneumatík a niektorí výrobcovia automobilov ju používajú aj na prvé obutie. Pod značku Hanook patria aj menej známe značky pneumatík Laufenn a Kingstar.

Spoločnosť Hankook bola založená v roku 1941 ako prvý výrobca pneumatík v Kórei. Slovo Hankook znamená v kórejskom preklade pneumatika. Počas kórejskej vojny trpela spoločnosť nedostatočným zázemím a zásobami. Po vojne sa však Hankook naplno pustil do svojho rozvoja aby položil základy silnej globálnej organizácie ako ju poznáme dnes. V súčasnosti sa pneumatiky Hankook vyrábajú v 8 závodoch a sú dostupné vo viac ako 180 krajinách sveta. Spoločnosť Hankook sa vo vysokej miere zapája do sponzoringu vo viacerých športových odvetviach. Je jedným z hlavných partnerov španielskeho futbalového klubu Real Madrid a oficiálnym partnerom európskej futbalovej ligy UEFA. Okrem futbalu sa zviditeľňuje aj v hokeji, bejzbale či motoristických športoch.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >