• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky van zimne 195/75R16 105R Sailun ENDURE WSL1

ENDURE WSL1 14129668

Sailun ENDURE WSL1

195/75R16 105R

Sailun

Valivy odpor C
Odpor na vode B
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
195/75R16
Index nosnosti
105 = max 925 kg
Index rýchlosti
R = max 170 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Dodávkové
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 72 db)
Expedujeme
Expedujeme
ešte dnes
- +
Skladom Viac ako 20 ks
skladom

66,10 €/ks

66.1
Pneumatiky van zimne 195/75R16 105R Sailun ENDURE WSL1

Pre majiteľov dodávok , pick upov a ľahkých nákladných vozidiel je určená zimná pneumatika od výrobcu Sailun ENDURE WSL1. Celková konštrukcia tejto pneumatiky zabezpečuje hlavne funkčnosť v náročných ale aj nenáročných zimných podmienkach. Pre majiteľa prináša pocit robustnosti a bezpečnosti pri preprave aj ťažších tovarových nákladov, čo ešte viac umocňuje kvalitné parametre tejto zimnej pneumatiky.

Konštruktéri v Sailune mysleli pri zimnej ENDURE WSL1 na viacero dôležitých parametrov. Ochrana bočnice pneumatiky je navrhnutá tak, aby odolávala nárazom a opotrebovaniu. Pozdĺžne vlnkové drážky v samotnom dezéne spôsobujú plynulý odvod snehu, čľapkanice či vody. Šikmé drážky zase zlepšujú trakciu na snehu a ľade. Široké bloky na bokoch dezénu zabezpečujú plynulé prenášanie zaťaženia, čo pri vyššej váhe nákladu optimalizuje záber, ale aj plynulé zastavenie vozidla. Špeciálne navrhnutá zimná zmes poskytuje dobrú priľnavosť s pomerne nízkym valivým odporom.

EU Energy
QR Code

Sailun 223491


195/75R16 105R

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Sailun

Pneumatiky Sailun sú živým dôkazom toho, že aj medzi čínskymi pneumatikami môžeme nájsť ozajstnú kvalitu. Výrobca Sailun sa pri výrobe svojich pneumatík sústredí predovšetkým na kvalitu a ponúka ich, ako je to už pri čínskych výrobcoch zvykom, za veľmi lákavé ceny. Osobné pneumatiky Sailun sú bezpečné, spoľahlivé a môžeme ich zaradiť do budgetovej triedy. Pri ich výrobe sú skombinované profesionálne technické znalosti s najnovším výskumom a vývojom. Sailun sa však nekoncentruje iba na produkciu pneumatík, ale aj na vylepšovanie svojich výrobných procesov. Z tohto dôvodu organizácia vyvinula vlastný program ekologickej technológie a snaží sa tak vyrábať všetky svoje produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Spoločnosť Sailun bola založená v roku 2002 v čínskom mestečku Qingdao. Relatívne rýchlo sa jej podarilo preraziť medzi silnou konkurenciou a v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík v Číne. Svoj úspech však slávi aj na ostatných kontinentoch. Sailun si po celom svete vybudoval závideniahodnú povesť výrobcu a dodávateľa pneumatík. Svoje produkty exportuje do viac ako 50 krajín sveta. Aby sa prispôsobil lokálnym podmienkam, vytvoril si obchodné zastúpenia a pobočky v Amerike, Afrike, Austrálii a Európe. V európskych končinách je značka Sailun známa aj vďaka jej športovým aktivitám. Od roku 2019 je Sailun generálnym partnerom španielskeho futbalového klubu Valencia CF.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >