• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky van letne 215/75R16 114R Barum VANIS 2

VANIS 2 14117971

Barum VANIS 2

215/75R16 114R

Barum

Valivy odpor D
Odpor na vode C
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
215/75R16
Index nosnosti
114 = max 1180 kg
Index rýchlosti
R = max 170 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Dodávkové
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 72 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 9 prac. dní
- +
Skladom 20 ks
u dodávateľa

208,66 €/ks

208.66
Pneumatiky van letne 215/75R16 114R Barum VANIS 2

Pneumatika Barum VANIS 2 má použitie pre dodávkové automobily v letnom období. Novo vyvinutý dezén so sploštenými obrysmi zvyšuje kilometrový dojazd a znižuje opotrebenie pneumatiky. Vyrába sa vo veľkostiach od 14 do 16 palcov a je vhodnou voľbou pre tých, ktorý potrebujú kvalitné obutie pre svoje auto za prijateľnú cenu.

Pneumatika Barum VANIS 2 obsahuje dezén zložený z troch obvodových, širokých a hlavne odtokových drážok. Tie napomáhajú efektívnejšiemu a rýchlejšiemu odvodu vody z pneumatiky, čím sa výrazne znižuje riziko aquaplaningu na mokrom povrchu. V strednej časti dezénu sa nachádzajú spojovacie mostíky a veľké stabilné bloky. Optimalizovaná pevnosť dezénu a lepšia stabilita pneumatiky znižujú brzdnú dráhu vášho vozidla na suchej vozovke. Mohutné bočnice s ochranným rebrom chránia pneumatiku pred poškodením a predlžujú tak jej celkovú životnosť. Model Barum VANIS2 môžeme teda označiť za ekonomickú voľbu.

EU Energy
QR Code

Barum 74898


215/75R16 114R

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Barum

Pneumatiky Barum sa skvelo hodia do stredoeurópskych klimatických podmienok. Ponúkajú vyvážené jazdné vlastnosti, solídny výkon a kilometrový nájazd. Toto všetko dosahuje Barum v súlade so svojim mottom: „Dobré pneumatiky. Dobrá Cena“. Budgetová značka pneumatík Barum je v osobných plášťoch tou najpredávanejšou na českom trhu, no veľkej popularite sa teší aj u nás na Slovensku. Vstupom do úspešného zoskupenia Continental Group, si organizácia Barum ešte viac upevnila svoje stabilné postavenie medzi výrobcami pneumatík. Vo svojom výrobnom závode v Otrokoviciach ročne vyrába viac ako 21 miliónov osobných pneumatík.

Základný kameň českej značky Barum položili traja vizionári Baťa, Rubena a Mitas. V roku 1948 sa rozhodli spojiť svoje sily a založili podnik na výrobu pneumatík v meste Zlín. Zakladatelia mali hneď od začiatku jeden primárny cieľ: aby boli pneumatiky Barum výkonné, odolné ale k tomu cenovo dostupné. Ich ambícia sa stala skutočnosťou a pneumatiky Barum začali dokazovať svoju kvalitu na viacerých medzinárodných pretekoch automobilov. Od roku 1971 sa dokonca každoročne koná medzinárodné športové podujatie, ktoré nesie ich názov. Barum Czech Rally v Zlíne patrí k jedným z najvýznamnejších športových udalostí v Českej republike.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >