• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky van letne 175/80R13 95Q Austone ASR71

ASR71 14133634

Austone ASR71

175/80R13 95Q

Austone

Valivy odpor C
Odpor na vode A
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
175/80R13
Index nosnosti
95 = max 690 kg
Index rýchlosti
Q = max 160 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Dodávkové
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
B ( 72 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 5 prac. dní
- +
Skladom Viac ako 20 ks
u dodávateľa

78,44 €/ks

78.44
Pneumatiky van letne 175/80R13 95Q Austone ASR71

Pre pomoc pri preprave nákladu na vozidlách van a dodávkach je určená z dielne Austone pneumatika ASR71. Tento jednoduchý, ale zároveň funkčný model, spĺňa požiadavky tohto segmentu vozidiel. S ľahkosťou Vás bude sprevádzať pri preprave tovaru v letných podmienkach.

Výrobca v tomto prípade stavil na symetrickosť dezénu. Plochý tvar behúňa veľmi dobre rozkladá záťaž na celú plochu pneumatiky a tým zabezpečuje rovnomerné opotrebenie. Štyri, veľkosťou rovnomerné bloky budú pre vás ideálnym spoločníkom na diaľnici či regionálnych cestách. Vďaka trom obvodovým kanálom, ktoré sú poprepletané priečnymi drážkami a zárezmi, dosahuje táto pneumatika veľmi dobré vlastnosti na mokrom povrchu. Tento cenovo dostupný model však šetrí aj vašu peňaženku.

EU Energy
QR Code

Austone 231879


175/80R13 95Q

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Austone

Pneumatiky Austone reprezentujú čínskeho dodávateľa pneumatík, ktorý si už aj v Európe získava čoraz viac priaznivcov. Zahoďte aj vy svoje predsudky voči ázijským značkám a zverte svoje vozidlo práve pneumatikám Austone. Pri výrobe týchto pneumatík sa používajú najnovšie priemyselné štandardy a ekologické technológie. Produktové portfólio je veľmi široké, takže svoj rozmer si nájde takmer každý zákazník. Charakteristickým parametrom pneumatík Austone je predovšetkým ich atraktívna cena, skvelé jazdné vlastnosti a bezpečnosť za akýchkoľvek okolností. Kvalitou môžeme pneumatiky Austone prirovnať k našej domácej značke Matador, no ich cena sa pohybuje ešte o niečo nižšie. V roku 2007 získali pneumatiky Austone zlaté a strieborné ocenenie na celosvetovej výstave Russian Rubber and Tire Industry. Pri ich kúpe vás bezpochyby poteší aj fakt, že Austone v súčasnosti patrí medzi populárne značky pneumatík už aj v rámci západnej Európy.

Značka Austone patrí do koncernu Prinx Chengshan, ktorý bol založený v roku 1976 v čínskom meste Rongcheng. V súčasnosti je tretím najväčším producentom pneumatík v Číne. Za rok vyrobí okolo 15 miliónov pneumatík, na ktorých sa podieľa viac ako 5 000 pracovníkov. Okrem značky Austone vyrába aj pneumatiky Fortune, Prinx a Chengshan. Svoje výrobky predáva na 6 kontinentoch, vo viac ako 130 krajinách a spolupracuje s viac ako 30 výrobcami automobilov. Táto medzinárodná pneumatikárska spoločnosť posilňuje svoje globálne postavenie vlastnými pobočkami v Európe, Severnej Amerike a Thajsku. Začiatkom roka 2020 vykonala spoločnosť prvé testy svojich pneumatík v Európe na testovacích okruhoch vo Fínsku a Španielsku a plánuje v tom pokračovať. Pre tohto čínskeho výrobcu je totižto európsky obchod jasným dlhodobým zameraním a už teraz predáva do Európy viac ako 1,5 milióna pneumatík ročne.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >