• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky van letne 175/65R14 88T Sailun COMMERCIO VX1

COMMERCIO VX1 14128909

Sailun COMMERCIO VX1

175/65R14 88T

Sailun

Valivy odpor C
Odpor na vode A
Hlucnost 71db
Rozmer pneumatiky
175/65R14
Index nosnosti
88 = max 560 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Dodávkové
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
B ( 71 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 6 prac. dní
- +
Skladom 20 ks
u dodávateľa

114,70 €/ks

114.7
Pneumatiky van letne 175/65R14 88T Sailun COMMERCIO VX1

Majitelia prepravných a kuriérskych spoločností zbystrite pozornosť. Práve pre vaše dodávky a vany je určená letná pneumatika Sailun COMMERCIO VX1. Vyskúšajte tento model a presvedčte sa že aj na dodávkach sa dá jazdiť rýchlo, bezpečne a hlavne úsporne. Toto všetko vám prinesie okrem dobrého pocitu z jazdy aj nízke prevádzkové náklady.

Dezén pneumatiky je rovnomerne rozdelený do štyroch dezénových blokov. Tým výrobca dosiahol účelné rozloženie zaťaženia nákladu na celú plochu pneumatiky. Stredná časť dezénu je navrhnutá tak, aby bol záber impozantný na každom povrchu. Bočné ramená stabilne držia pneumatiku v zákrutách a tri obvodové drážky odvádzajú vodu. Dezén je vo svojej celkovej štruktúre až prekvapivo tichý a jeho životnosť je fenomenálna. Týmto sa pre svojich majiteľov stáva ekonomicky efektívnym.

EU Energy
QR Code

Sailun 70834


175/65R14 88T

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Sailun

Pneumatiky Sailun sú živým dôkazom toho, že aj medzi čínskymi pneumatikami môžeme nájsť ozajstnú kvalitu. Výrobca Sailun sa pri výrobe svojich pneumatík sústredí predovšetkým na kvalitu a ponúka ich, ako je to už pri čínskych výrobcoch zvykom, za veľmi lákavé ceny. Osobné pneumatiky Sailun sú bezpečné, spoľahlivé a môžeme ich zaradiť do budgetovej triedy. Pri ich výrobe sú skombinované profesionálne technické znalosti s najnovším výskumom a vývojom. Sailun sa však nekoncentruje iba na produkciu pneumatík, ale aj na vylepšovanie svojich výrobných procesov. Z tohto dôvodu organizácia vyvinula vlastný program ekologickej technológie a snaží sa tak vyrábať všetky svoje produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Spoločnosť Sailun bola založená v roku 2002 v čínskom mestečku Qingdao. Relatívne rýchlo sa jej podarilo preraziť medzi silnou konkurenciou a v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík v Číne. Svoj úspech však slávi aj na ostatných kontinentoch. Sailun si po celom svete vybudoval závideniahodnú povesť výrobcu a dodávateľa pneumatík. Svoje produkty exportuje do viac ako 50 krajín sveta. Aby sa prispôsobil lokálnym podmienkam, vytvoril si obchodné zastúpenia a pobočky v Amerike, Afrike, Austrálii a Európe. V európskych končinách je značka Sailun známa aj vďaka jej športovým aktivitám. Od roku 2019 je Sailun generálnym partnerom španielskeho futbalového klubu Valencia CF.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >