• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 235/45R18 98Y Sailun ATREZZO ZSR2 XL

ATREZZO ZSR2 14230895

Sailun ATREZZO ZSR2

235/45R18 98Y XL

Sailun

Valivy odpor B
Odpor na vode A
Hlucnost 69db
Rozmer pneumatiky
235/45R18
Index nosnosti
98 = max 750 kg
Index rýchlosti
Y = max 300 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
B
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
A ( 69 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 6 prac. dní
- +
Skladom Viac ako 20 ks
u dodávateľa

140,09 €/ks

140.09
Pneumatiky osobne letne 235/45R18 98Y Sailun ATREZZO ZSR2 XL

Na leto 2023 prichádza ambiciózny čínsky výrobca pneumatík Sailun so svojou novinkou ATREZZO ZSR 2, ktorá je vhodná pre osobné a SUV vozidlá. Oproti predchádzajúcemu modelu dosahuje ešte lepšie jazdné vlastnosti na suchom aj mokrom povrchu. Dostupná je vo veľkostiach od 15 do 20 palcov, takže sadne na takmer každé osobné auto.

Sailun je známy svojimi vyspelými technológiami a tie využil aj pri tejto pneumatike. Pri výrobe zmesi pneumatiky Sailun ATREZZO ZSR 2 bola použitá technológia Ecopoint 3, ktorá zlepšuje tri hlavné požiadavky zákazníkov na letné pneumatiky. Bezpečnosť, dlhší kilometrový výkon a energetická účinnosť je tak na vyššej úrovni bez upustenia od ostatných dôležitých vlastností. Pneumatika má skvelú ovládateľnosť na suchom aj mokrom povrchu. Vďaka asymetrickému dezénu a vylepšenému zloženiu behúňa sa ATREZZO ZSR 2 vyznamená na bežných cestách, ale aj diaľnici.

EU Energy
QR Code

Sailun 442290


235/45R18 98Y XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Sailun

Pneumatiky Sailun sú živým dôkazom toho, že aj medzi čínskymi pneumatikami môžeme nájsť ozajstnú kvalitu. Výrobca Sailun sa pri výrobe svojich pneumatík sústredí predovšetkým na kvalitu a ponúka ich, ako je to už pri čínskych výrobcoch zvykom, za veľmi lákavé ceny. Osobné pneumatiky Sailun sú bezpečné, spoľahlivé a môžeme ich zaradiť do budgetovej triedy. Pri ich výrobe sú skombinované profesionálne technické znalosti s najnovším výskumom a vývojom. Sailun sa však nekoncentruje iba na produkciu pneumatík, ale aj na vylepšovanie svojich výrobných procesov. Z tohto dôvodu organizácia vyvinula vlastný program ekologickej technológie a snaží sa tak vyrábať všetky svoje produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Spoločnosť Sailun bola založená v roku 2002 v čínskom mestečku Qingdao. Relatívne rýchlo sa jej podarilo preraziť medzi silnou konkurenciou a v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík v Číne. Svoj úspech však slávi aj na ostatných kontinentoch. Sailun si po celom svete vybudoval závideniahodnú povesť výrobcu a dodávateľa pneumatík. Svoje produkty exportuje do viac ako 50 krajín sveta. Aby sa prispôsobil lokálnym podmienkam, vytvoril si obchodné zastúpenia a pobočky v Amerike, Afrike, Austrálii a Európe. V európskych končinách je značka Sailun známa aj vďaka jej športovým aktivitám. Od roku 2019 je Sailun generálnym partnerom španielskeho futbalového klubu Valencia CF.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >