• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne celorocne 215/60R17 100V Sailun ATREZZO 4SEASONS PRO XL

ATREZZO 4SEASONS PRO 14230349

Sailun ATREZZO 4SEASONS PRO

215/60R17 100V XL

Sailun

Valivy odpor B
Odpor na vode B
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
215/60R17
Index nosnosti
100 = max 800 kg
Index rýchlosti
V = max 240 km/h
Sezóna
CeloročnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
B
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 72 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 6 prac. dní
- +
Skladom 20 ks
u dodávateľa

139,16 €/ks

139.16
Pneumatiky osobne celorocne 215/60R17 100V Sailun ATREZZO 4SEASONS PRO XL

Sailun ATREZZO4 SEASONS PRO je nová celoročná pneumatika pre rok 2023 od tohto spoľahlivého čínskeho výrobcu. V testoch dosahuje výborné výsledky a má porovnateľný výkon so špičkovými značkami pneumatík. Vyrába sa v rozmeroch do 17 do 19 palcov takže je vhodná pre stredné a väčšie osobné automobily, prípadne SUV vozidlá.

Táto pneumatika je vybavená novou technológiou zmesi EcoPoint3, ktorá zlepšuje vlastnosti v oblasti opotrebovania, valivého odporu, hluku a priľnavosti. Optimalizovaný asymetrický dezén efektívne rozdeľuje tlak na pneumatiku pre lepšiu stabilitu aj na mokrom podklade. Sailun ATREZZO4 SEASONS PRO si však poradí aj v miernom snehu či ľade. Okraje behúňa sú totižto vybavené lomenými hranami, ktoré sa účinne zahryznú do snehu a zlepšujú tak celkovú trakciu a brzdný výkon na bielej pokrývke. Vyskúšajte túto kvalitnú celoročnú pneumatiku aj vy.

EU Energy
QR Code

Sailun 442258


215/60R17 100V XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Sailun

Pneumatiky Sailun sú živým dôkazom toho, že aj medzi čínskymi pneumatikami môžeme nájsť ozajstnú kvalitu. Výrobca Sailun sa pri výrobe svojich pneumatík sústredí predovšetkým na kvalitu a ponúka ich, ako je to už pri čínskych výrobcoch zvykom, za veľmi lákavé ceny. Osobné pneumatiky Sailun sú bezpečné, spoľahlivé a môžeme ich zaradiť do budgetovej triedy. Pri ich výrobe sú skombinované profesionálne technické znalosti s najnovším výskumom a vývojom. Sailun sa však nekoncentruje iba na produkciu pneumatík, ale aj na vylepšovanie svojich výrobných procesov. Z tohto dôvodu organizácia vyvinula vlastný program ekologickej technológie a snaží sa tak vyrábať všetky svoje produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Spoločnosť Sailun bola založená v roku 2002 v čínskom mestečku Qingdao. Relatívne rýchlo sa jej podarilo preraziť medzi silnou konkurenciou a v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík v Číne. Svoj úspech však slávi aj na ostatných kontinentoch. Sailun si po celom svete vybudoval závideniahodnú povesť výrobcu a dodávateľa pneumatík. Svoje produkty exportuje do viac ako 50 krajín sveta. Aby sa prispôsobil lokálnym podmienkam, vytvoril si obchodné zastúpenia a pobočky v Amerike, Afrike, Austrálii a Európe. V európskych končinách je značka Sailun známa aj vďaka jej športovým aktivitám. Od roku 2019 je Sailun generálnym partnerom španielskeho futbalového klubu Valencia CF.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >