• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Disky na auto

Disky na auto

Ak sa obzeráte po nových diskoch na auto a nie ste si istý, aký typ si kúpiť, určite by ste mali pouvažovať nad zliatinovými diskami. Nielenže ponúkajú množstvo výhod oproti tradičným oceľovým kolesám, ale sú každým rokom čoraz obľúbenejšie.

Disky podľa Typu vozidla

Disky
Pre zobrazenie ponuky je potrebné vyplniť všetky údaje o automobile a disku.

Zliatinové disky na auto sú takmer vždy ľahšie ako ich tradičné oceľové náprotivky. To znamená, že budú mať menší vplyv na celkovú hmotnosť vášho vozidla, a preto sa s nimi bude manipulovať rýchlejšie a jednoduchšie. Majú tiež tendenciu vydržať dlhšie ako tradičné oceľové kolesá, takže z dlhodobého hľadiska ušetríte peniaze. Navyše zliatinové disky menej korodujú, čo je ďalšia veľká výhoda.

Ak teda hľadáte novú sadu diskov na auto, ktoré zlepšia výkon vášho vozidla a z dlhodobého hľadiska ušetria peniaze, určite by ste mali zvážiť objednávku zliatinových diskov.

Prečo by ste si mali objednať práve zliatinové disky na auto?

Výber zliatinových diskov pre vaše auto má veľa výhod. Nielenže sú skvelým doplnkom, ale ponúkajú aj mnoho praktických výhod.

Tu je päť dôvodov, prečo by ste mali zvážiť objednanie zliatinových diskov v našom internetovom obchode:

1) Sú odolné – zliatinové disky sú obzvlášť pevné a odolné voči opotrebovaniu. To znamená, že vydržia dlhšie ako tradičné typy kolies a je menej pravdepodobné, že budú v budúcnosti potrebovať výmenu.

2) Sú ľahšie – zliatinové disky sú vo všeobecnosti oveľa ľahšie ako štandardné kovové disky, čo znamená, že vaše auto bude pri jazde citlivejšie a obratnejšie. Toto je obzvlášť dôležité, ak máte ťažké auto alebo príves.

3) Vyzerajú skvele – zliatinové disky vyzerajú skvele a môžu vášmu autu dodať ďalšiu úroveň sofistikovanosti. Sú tiež dostatočne všestranné na to, aby sa dali použiť na luxusné aj lacné autá, takže naozaj nie je dôvod, aby ste si ich neobjednali z nášho online obchodu.

4) Zlepšite spotrebu paliva – Vďaka nižšej hmotnosti môžu zliatinové disky znížiť množstvo paliva, ktoré vaše auto spotrebuje pri akcelerácii. Túto skutočnosť oceníte, ak často jazdíte v preplnených mestách alebo na dlhých cestách.

5) Sú ekologické - zliatinové.

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
Disky na auto nicholtrackt.sk > Disky na auto