• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky

Pneumatiky podľa ŠPZ

EU SK
SK

Pneumatiky podľa Rozmeru

Obrazok rozmerov na pneu
Pneumatiky

Pneumatiky Bfgoodrich

Dodanie Expedujeme
ešte dnes!

BFGoodrich 245/70 R16 110Q TL LT P.O.R. LRD MUD TERRAIN T/A KM3
Sezona BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM3 245/70R16 110Q
Valivy odpor ?
Odpor na vode ?
Hlucnost ?db

231,00 €/ks

BFGoodrich

Pneumatiky BF Goodrich sa výborne hodia do každého terénu. Zameranie spoločnosti na extrémne vysoký terénny výkon ju odlišuje od ostatných výrobcov pneumatík. Táto americká značka aktuálne patrí do silného koncernu Michelin, pod ktorým ešte viac prosperuje. Prvý automobil, ktorý v roku 1903 prešiel uhlopriečne celé Spojené štáty bol obutý práve na pneumatikách BF Goodrich, čo len potvrdzuje ich skvelú odolnosť. Osobné pneumatiky BF Goodrich sú predstaviteľom strednej triedy a zažijete s nimi viac zábavy aj na nespevnenom teréne mimo ciest.

Organizácia BF Goodrich bola založená v roku 1870 v americkom štáte Ohio. Benjamin Franklin Goodrich vtedy otvoril vôbec prvú gumárenskú výrobňu v Severnej Amerike. Počas svojej dlhej cesty sa jej podarilo dosiahnuť viacero úspechov. V roku 1937 to bolo vynájdenie technológie syntetického kaučuku. Vo vojnovom období používali pneumatiky BF Goodrich aj armádne vozidlá, ktoré takisto ocenili ich terénne vlastnosti. Obutý bol na nich napríklad aj legendárny Jeep Willys a ocitli sa aj na raketopláne Columbia. Veľké úspechy však dosiahli aj vo viacerých motoristických pretekoch. Už 6 víťazstiev si pripísali v Rallye Dakar a podarilo sa im vyhrať aj všetky etapy WRC. V súčasnosti je už BF Goodrich pojem, ktorý je známi po celom svete.

Sme zdrojom číslo jedna na pneumatiky

Ponúkame široký výber pneumatík pre osobné autá a SUV vozidlá. V našej ponuke nájdeš aj dodávkové pneumatiky a pneumatiky pre motocykle v rôznych značkách a veľkostiach.

U nás nájdeš značky ako Continental, Michelin, Goodyear, Pirelli, Matador, Barum a mnoho ďalších. Vďaka širokému portfóliu rozmerov sme si istí, že budú presne pasovať na každé auto a SUV na trhu.

Či už hľadáš letné pneumatiky, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky, máme ich všetky. Nájdi si vhodné pneumatiky podľa svojich predstáv a nakupuj ešte dnes. Na nicholtrackt.sk nájdeš perfektné pneumatiky pre svoje vozidlo.

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
Pneumatiky nicholtrackt.sk > Pneumatiky