• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne zimne 275/35R20 102W Sailun ICE BLAZER ALPINE EVO XL

ICE BLAZER ALPINE EVO 14205124

Sailun ICE BLAZER ALPINE EVO

275/35R20 102W XL

Sailun

Valivy odpor C
Odpor na vode C
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
275/35R20
Index nosnosti
102 = max 850 kg
Index rýchlosti
W = max 270 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 72 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 5 prac. dní
- +
Skladom 20 ks
u dodávateľa

280,78 €/ks

280.78
Pneumatiky osobne zimne 275/35R20 102W Sailun ICE BLAZER ALPINE EVO XL

Pre milovníkov bezproblémovej jazdy na zasnežených cestách je určená zimná pneumatika Sailun ICE BLAZER ALPINE EVO. Svojimi komplexnými vlastnosťami spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky na zimné pneumatiky. Vyznačuje sa ľahkou ovládateľnosťou a stabilitou vozidla na cestách aj v tých najnáročnejších zimných podmienkach.

Táto UHP pneumatika je určená pre osobné a SUV vozidlá. Asymetrický dezén zaručuje v zimných podmienkach okrem dobrého záberu aj pomerne vysokú odolnosť voči aquaplaningu. Dominanciou však zostáva ľahké ovládanie vozidla a jeho stabilita v zimnej premávke na rôznych typoch ciest. Rozloženie a tvar bočných drážok na vonkajšej strane pneumatiky podporujú jej dobré záberové vlastnosti. Je to osvedčená pneumatika do zimnej prevádzky so skutočne optimalizovaným výkonom po každej stránke.

EU Energy
QR Code

Sailun 344023


275/35R20 102W XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
Sailun

Pneumatiky Sailun sú živým dôkazom toho, že aj medzi čínskymi pneumatikami môžeme nájsť ozajstnú kvalitu. Výrobca Sailun sa pri výrobe svojich pneumatík sústredí predovšetkým na kvalitu a ponúka ich, ako je to už pri čínskych výrobcoch zvykom, za veľmi lákavé ceny. Osobné pneumatiky Sailun sú bezpečné, spoľahlivé a môžeme ich zaradiť do budgetovej triedy. Pri ich výrobe sú skombinované profesionálne technické znalosti s najnovším výskumom a vývojom. Sailun sa však nekoncentruje iba na produkciu pneumatík, ale aj na vylepšovanie svojich výrobných procesov. Z tohto dôvodu organizácia vyvinula vlastný program ekologickej technológie a snaží sa tak vyrábať všetky svoje produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Spoločnosť Sailun bola založená v roku 2002 v čínskom mestečku Qingdao. Relatívne rýchlo sa jej podarilo preraziť medzi silnou konkurenciou a v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík v Číne. Svoj úspech však slávi aj na ostatných kontinentoch. Sailun si po celom svete vybudoval závideniahodnú povesť výrobcu a dodávateľa pneumatík. Svoje produkty exportuje do viac ako 50 krajín sveta. Aby sa prispôsobil lokálnym podmienkam, vytvoril si obchodné zastúpenia a pobočky v Amerike, Afrike, Austrálii a Európe. V európskych končinách je značka Sailun známa aj vďaka jej športovým aktivitám. Od roku 2019 je Sailun generálnym partnerom španielskeho futbalového klubu Valencia CF.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >