• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne zimne 205/80R16 104T Bridgestone BLIZZAK LM80 EVO XL

BLIZZAK LM80 EVO 14122237

Bridgestone BLIZZAK LM80 EVO

205/80R16 104T XL

Bridgestone

Valivy odpor D
Odpor na vode C
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
205/80R16
Index nosnosti
104 = max 900 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 72 db)
Expedujeme
Expedujeme
ešte dnes!
- +
Skladom 4 ks
skladom

139,92 €/ks

139.92
Pneumatiky osobne zimne 205/80R16 104T Bridgestone BLIZZAK LM80 EVO XL

Pre majiteľov vozidiel 4x4 a SUV je určená zimná pneumatika Bridgestone BLIZZAK LM80 EVO, ktorá prináša komfort, bezpečie a istotu za každých podmienok. Ako sme pri pneumatikách Bridgestone zvyknutí, aj v tomto prípade prinášajú radu užitočných vylepšení.

Bridgestone BLIZZAK LM80 EVO je smerový dezén so širokými obvodovými kanálmi, doplnený o smerové drážky, ktoré zabezpečia odvod vody a snehu za každého počasia. Vďaka tomu máte optimálnu priľnavosť a záber nie len na ceste, ale aj v ľahšom teréne. Hustý systém lamiel zlepšuje ovládateľnosť a prispieva k pocitu bezpečia počas jazdy. Záberové hrany na lamelách zaisťujú okamžitú reakciu aj v prípade zasneženej alebo zľadovatenej vozovky. Odľahčená konštrukcia prináša zníženie valivého odporu, čo znamená dlhšiu životnosť a úsporu paliva.

EU Energy
QR Code

Bridgestone 88607


205/80R16 104T XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
E
wet grip
A
B
C
C
D
E

Noise 72db
Bridgestone

Osobné pneumatiky Bridgestone uspokoja nároky zákazníkov každého vozidla a jazdného štýlu. Nezáleží na tom, či jazdíte v zime alebo v lete, a či dávate prednosť skôr dlhším kľudným cestám alebo športovej jazde. S pneumatikami Bridgestone bude Vaša cesta zážitkom. Tohto japonského špecialistu na najkvalitnejšiu obuv automobilov môžeme smelo zaradiť do prémiovej triedy. Pod záštitou Bridgestonu sa však vyrábajú aj pneumatiky značky Firestone.

Počiatok značky Bridgestone sa viaže k roku 1931, keď ju v Japonsku založil podnikateľ Shojiro Ishibashi. Názov Bridgestone vychádza z mena svojho zakladateľa. Ishibashi totižto v japončine znamená „kamenný most“. Kuriozitou je, že organizácia Bridgestone sa vo svojich začiatkoch špecializovala na výrobu tradičných japonských ponožiek a k pneumatikám sa dostala až o niekoľko rokov neskôr. Počas druhej svetovej vojny sa pneumatiky Bridgestone vyrábali predovšetkým pre armádu. Vojna však zasiahla spoločnosť Bridgestone aj v tej negatívnej stránke. Počas jedného z leteckých bombových útokov bola do tla zničená budova ústredia spoločnosti v Tokiu. Bridgestone sa však dokázal vrátiť v ešte väčšej sile. Od Roku 2006 sa dokonca môže pýšiť titulom najväčšieho výrobcu pneumatík na svete. Zaujímavosťou značky je, že ako jeden z mála výrobcov produkuje pneumatiky aj pre lietadlá. Bridgestone sponzoruje viaceré významné športové podujatia a je hrdým partnerom olympijských hier.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >