• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne zimne 175/65R14 82T Nexen WINGUARD SNOW G WH2

WINGUARD SNOW G WH2 14124342

Nexen WINGUARD SNOW G WH2

175/65R14 82T

Nexen

Valivy odpor D
Odpor na vode C
Hlucnost 70db
Rozmer pneumatiky
175/65R14
Index nosnosti
82 = max 475 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 70 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 8 prac. dní
- +
Skladom Viac ako 20 ks
u dodávateľa

74,92 €/ks

74.92
Pneumatiky osobne zimne 175/65R14 82T Nexen WINGUARD SNOW G WH2

Pneumatika Nexen WINGUARD SNOW G WH2 je výborný zimný variant určený pre nižšiu a strednú radu osobných vozidiel, ktorý je dostupný za prijateľnú cenu. Ponúka vysoký výkon na snehu, je však perfektná aj na suchu a dobre ovládateľná na vode pri dynamickom štýle jazdy. Je porovnateľná s pneumatikami od iných výrobcov, ktoré kúpite za oveľa vyššiu cenu.

Pri konštrukcii tejto pneumatiky sa použilo viacero osvedčených prvkov, ako napríklad 3D lamely, ktoré zabezpečuje lepšie brzdenie a skracujú tak brzdnú dráhu vozidla. Kľukatá hrana bočného bloku zase zvyšuje záber na snehu. Na strednú časť dezénu bol aplikovaný profil drážok v tvare Z, čo zapríčiňuje vynikajúcu priľnavosť v zákrutách a pri zvýšenom bočnom tlaku. Séria V drážok po celom obvode má za úlohu dokonale odvádzať vodu z pod behúňa pneumatiky.

EU Energy
QR Code

Nexen 182772


175/65R14 82T

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
Nexen

Pneumatiky Nexen reprezentujú značku s obrovským potenciálom. V posledných rokoch sa tešia stále väčšiemu záujmu zákazníkov. Osobné pneumatiky Nexen sa vyrábajú za pomoci vyspelých technológií, no zároveň sú cenovo prijateľné a nezaťažujú tak vašu peňaženku. Patria do zlatej strednej triedy pneumatík no navzdory svojej cenovej dostupnosti sa osvedčia aj v náročných podmienkach a pri vyšších rýchlostiach. Tento kórejský výrobca je označovaný za jedného z najpokrokovejších producentov pneumatík na svete. V poslednej dobe vzrástol celosvetový podiel pneumatík Nexen z 8% na 20% a u vodičov dosahujú veľmi kladné hodnotenia.

Prvá pneumatika Nexen bola vyrobená v roku 1956 v Južnej Kórei. Názov značky Nexen vychádza zo spojenia slov next century (nové storočie). Postupne sa pneumatikám Nexen podarilo vstúpiť na americký trh a následne aj na ten európsky. Jedna z najmodernejších fabrík tejto značky sa nachádza v susednom Česku. V dnešnej dobe sú pneumatiky Nexen známe už v 120 krajinách sveta. Z objavov Nexenu možno spomenúť napríklad nanokompozitnú silikátovú gumu, ktorú si spoločnosť nechala patentovať. Vďaka nej sa pneumatiky Nexen vyznačujú ešte lepšou priľnavosťou. Nexen dosiahol viaceré úspechy aj v oblasti dizajnu značky, kde sa môže pýšiť viacerými svetovými oceneniami. Zviditeľňovať sa spoločnosť snaží aj prostredníctvom športu. Nexen je hlavným sponzorom juhokórejského profesionálneho bejzbalového tímu a partnerom anglického futbalového klubu Manchester City.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >