• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 295/35R21 107Y Continental CONTI CROSS CONTACT UHP XL

CONTI CROSS CONTACT UHP 14117157

Continental CONTI CROSS CONTACT UHP

295/35R21 107Y XL

Continental

Valivy odpor D
Odpor na vode A
Hlucnost 75db
Rozmer pneumatiky
295/35R21
Index nosnosti
107 = max 975 kg
Index rýchlosti
Y = max 300 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
B ( 75 db)
Homologizácia
Mercedes
Expedujeme
Expedujeme
do 6 prac. dní
- +
Skladom Viac ako 20 ks
u dodávateľa

229,80 €/ks

229.8
Pneumatiky osobne letne 295/35R21 107Y Continental CONTI CROSS CONTACT UHP XL

Letná pneumatika Continental CONTI CROSS CONTACT UHP je už podľa svojho názvu UHP určená pre vysoko výkonné a športové SUV vozidlá. Svojou rozmanitou škálou rozmerov pohybujúcou sa v rozmedzí 16 až 23 palcov je tak dostupná pre veľké množstvo vozidiel.

Čím vyššia rýchlosť, tým väčšia styčná plocha s vozovkou. Presne tak bola táto pneumatika konštrukčne navrhnutá. Každú zákrutu pri vyššej rýchlosti tak zvláda bez akýchkoľvek problémov. Excelentná priľnavosť je jednou z jej popredných vlastností. Ideálne prepojenie jednotlivých častí vzoru dezénu tak umožňuje presnosť riadenia a skvelú trakciu pri športovej jazde. Zmes bola špeciálne vyvinutá k optimálnej brzdnej dráhe a zníženiu valivého odporu, čím pozitívne prispievate aj k životnému prostrediu. S pneumatikou Continental CONTI CROSS CONTACT UHP sa teda na cestách rozhodne nebudete nudiť.

EU Energy
QR Code

Continental 230233


295/35R21 107Y XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
E
wet grip
A
A
B
C
D
E

Noise 75db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Continental

Pneumatiky Continental sú vyrábané s nemeckou odbornosťou a za použitia tých najmodernejších technológií. Práve pneumatiky Continental sa používajú na prvé obutie pri väčšine osobných automobilov vyrobených v Európe. Každé tretie auto opustí výrobnú linku na pneumatikách Continental. Zimné pneumatiky a letné pneumatiky Continental sú dostupné v širokej škále rozmerov. To zabezpečuje ideálny druh pneumatík pre každý typ vozidla – od rodinných až po športové. Výberom prémiových pneumatík Continental si kupujete stabilnú značku, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť. Výborné jazdné vlastnosti, dlhá životnosť a najmä bezpečnosť sú samozrejmosťou. Svedčia o tom aj výsledky nezávislých testov pneumatík, kde sa Continental pravidelne umiestňuje na popredných miestach.

Značka Continental prezentuje nemeckého giganta v oblasti automobilov, ktorý bol založený v meste Hannover už v roku 1871. Od tejto doby dokázal Continental vybudovať stabilnú výrobnú základňu, ktorá sa aktuálne nachádza vo viac ako 60 krajinách. Do koncernu Continental patria aj populárne značky pneumatík Matador, Barum, či menej známe Uniroyal a Semperit. Continental sa postaral o viaceré prelomové inovácie v oblasti pneumatík - za zmienku stojí napríklad prvá bezdušová pneumatika.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >