• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 265/70R15 112S Sailun TERRAMAX A/T

TERRAMAX A/T 14139684

Sailun TERRAMAX A/T

265/70R15 112S

Sailun

Valivy odpor D
Odpor na vode C
Hlucnost 73db
Rozmer pneumatiky
265/70R15
Index nosnosti
112 = max 1120 kg
Index rýchlosti
S = max 180 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 73 db)
Expedujeme
Expedujeme
ešte dnes!
- +
Skladom 12 ks
skladom

98,68 €/ks

98.68
Pneumatiky osobne letne 265/70R15 112S Sailun TERRAMAX A/T

Milovníci svojich 4x4 a SUV „tátošov“ si určite prídu na svoje. Pneumatika Sailun TERRAMAX A/T reprezentuje vskutku veľmi dobrú voľbu pre milovníkov štvorkoliek. Tento model s rozložením jazdných vlastností 60:40 cesta/terén je vysokou konkurenciou aj pre zvučné značky pneumatík tohto segmentu.

Hlboký, nepravidelne zahnutý profil dezénu tejto pneumatiky predstavuje moderný dizajn a dokonalú funkčnosť. Behúň je hranatého tvaru, čo len zvýrazňuje styčnú plochu s akýmkoľvek povrchom a opticky evokuje väčšiu šírku samotnej pneumatiky. Tento efekt je ešte viac podporený zvýšenou hĺbkou dezénu oproti štandardu. Výsledkom tejto kombinácie je veľmi dobrý záber aj v ťažších terénoch, bezpečná stabilita a skvelé brzdné vlastnosti.

EU Energy
QR Code

Sailun 288092


265/70R15 112S

Rolling resistance
A
B
C
D
E
E
wet grip
A
B
C
C
D
E

Noise 73db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Sailun

Pneumatiky Sailun sú živým dôkazom toho, že aj medzi čínskymi pneumatikami môžeme nájsť ozajstnú kvalitu. Výrobca Sailun sa pri výrobe svojich pneumatík sústredí predovšetkým na kvalitu a ponúka ich, ako je to už pri čínskych výrobcoch zvykom, za veľmi lákavé ceny. Osobné pneumatiky Sailun sú bezpečné, spoľahlivé a môžeme ich zaradiť do budgetovej triedy. Pri ich výrobe sú skombinované profesionálne technické znalosti s najnovším výskumom a vývojom. Sailun sa však nekoncentruje iba na produkciu pneumatík, ale aj na vylepšovanie svojich výrobných procesov. Z tohto dôvodu organizácia vyvinula vlastný program ekologickej technológie a snaží sa tak vyrábať všetky svoje produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Spoločnosť Sailun bola založená v roku 2002 v čínskom mestečku Qingdao. Relatívne rýchlo sa jej podarilo preraziť medzi silnou konkurenciou a v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík v Číne. Svoj úspech však slávi aj na ostatných kontinentoch. Sailun si po celom svete vybudoval závideniahodnú povesť výrobcu a dodávateľa pneumatík. Svoje produkty exportuje do viac ako 50 krajín sveta. Aby sa prispôsobil lokálnym podmienkam, vytvoril si obchodné zastúpenia a pobočky v Amerike, Afrike, Austrálii a Európe. V európskych končinách je značka Sailun známa aj vďaka jej športovým aktivitám. Od roku 2019 je Sailun generálnym partnerom španielskeho futbalového klubu Valencia CF.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >