• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 235/60R16 100T Hankook RF11 DYNAPRO AT2

RF11 DYNAPRO AT2 14219555

Hankook RF11 DYNAPRO AT2

235/60R16 100T

Hankook

Valivy odpor D
Odpor na vode D
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
235/60R16
Index nosnosti
100 = max 800 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
D
Hlučnosť
B ( 72 db)
Expedujeme
Expedujeme
v pondelok
- +
Skladom Viac ako 20 ks
u dodávateľa

109,27 €/ks

109.27
Pneumatiky osobne letne 235/60R16 100T Hankook RF11 DYNAPRO AT2

Pneumatika Hankook RF11 DYNAPRO AT2 je určená pre SUV automobily a 4x4 vozidlá. Udáva nový štandard pneumatikám, ktoré sú určené do všetkých terénov. Ponúka maximálne uspokojenie z jazdy po ceste i mimo nej. Použitím novej technológie sa dosiahla tichšia prevádzka a vyšší kilometrový výkon.

Špeciálna gumová zmes z ktorej je táto pneumatika vyrobená zabezpečuje jej dlhú životnosť a ochranu voči prerazeniu pri jazde v ťažkom teréne. Zrezaná hrana stredového bloku lamiel zlepšuje trakciu na nespevnenom povrchu a zabraňuje prekĺzavaniu kolies. Drážky a lamely sú umiestnené rôznymi smermi, aby si pneumatika držala svoji stopu v každej situácii. Pokiaľ máte chatu alebo ste vášnivý turista a potrebujete zdolávať horší terén, táto pneumatika bude pre vás ideálnym „kamošom“.

EU Energy
QR Code

Hankook 418522


235/60R16 100T

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Hankook

Pneumatiky Hankook sú navrhnuté tak, aby ste sa cítili bezpečne, pohodlne a príjemne hneď ako naštartujete svoj motor. Na osobné pneumatiky Hankook sa môžete spoľahnúť aj v nepriaznivom počasí či iných náročných podmienkach na vozovke. Vďaka najmodernejším kórejským technológiám má vodič situáciu stále pod kontrolou. Spoločnosť Hankook má svoje vývojové centrá rozmiestnené strategicky na viacerých kontinentoch, čo zabezpečuje, že pneumatiky Hankook sú prispôsobené lokálnym podmienkam jednotlivých krajín. Najbližšie k Slovensku sa nachádza výrobný závod v susednom Maďarsku. Značka Hankook je typickým predstaviteľom strednej triedy pneumatík a niektorí výrobcovia automobilov ju používajú aj na prvé obutie. Pod značku Hanook patria aj menej známe značky pneumatík Laufenn a Kingstar.

Spoločnosť Hankook bola založená v roku 1941 ako prvý výrobca pneumatík v Kórei. Slovo Hankook znamená v kórejskom preklade pneumatika. Počas kórejskej vojny trpela spoločnosť nedostatočným zázemím a zásobami. Po vojne sa však Hankook naplno pustil do svojho rozvoja aby položil základy silnej globálnej organizácie ako ju poznáme dnes. V súčasnosti sa pneumatiky Hankook vyrábajú v 8 závodoch a sú dostupné vo viac ako 180 krajinách sveta. Spoločnosť Hankook sa vo vysokej miere zapája do sponzoringu vo viacerých športových odvetviach. Je jedným z hlavných partnerov španielskeho futbalového klubu Real Madrid a oficiálnym partnerom európskej futbalovej ligy UEFA. Okrem futbalu sa zviditeľňuje aj v hokeji, bejzbale či motoristických športoch.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >