• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 235/60R16 100T Austone ATHENA SP303

ATHENA SP303 14133515

Austone ATHENA SP303

235/60R16 100T

Austone

Valivy odpor C
Odpor na vode C
Hlucnost 71db
Rozmer pneumatiky
235/60R16
Index nosnosti
100 = max 800 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 71 db)
Expedujeme
Expedujeme
v pondelok
- +
Skladom 16 ks
skladom

59,62 €/ks

59.62
Pneumatiky osobne letne 235/60R16 100T Austone ATHENA SP303

Robustné SUV vozidlá sú hlavnou cieľovou skupinou pneumatiky z dielne Austone ATHENA SP 303. Týmto vašim tátošom prinesie kombináciu vyvážených jazdných vlastností a nadčasového dizajnu. Okrem toho je spoľahlivá na akomkoľvek letnom povrchu.

Asymetrický dezén je osvedčeným variantom výrobcov pneumatík pre dobrú letnú pneumatiku. Hlavnou devízou tohto typu behúňa sú všestranné jazdné vlastnosti. Vnútorná časť pneumatiky zabezpečuje stabilitu a dobrú priľnavosť na ceste. Vonkajšia časť dezénu zase účelne odvádza vodu, výborne zaberá a stará sa o komfortné riadenie vozidla. Zmes z ktorej je pneumatika vyrobená je namiešaná tak, aby zvládla všetky nástrahy letných ciest. Neváhajte a vyskúšajte komplexnosť tohto letného modelu.

EU Energy
QR Code

Austone 232060


235/60R16 100T

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
B
C
C
D
E

Noise 71db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Austone

Pneumatiky Austone reprezentujú čínskeho dodávateľa pneumatík, ktorý si už aj v Európe získava čoraz viac priaznivcov. Zahoďte aj vy svoje predsudky voči ázijským značkám a zverte svoje vozidlo práve pneumatikám Austone. Pri výrobe týchto pneumatík sa používajú najnovšie priemyselné štandardy a ekologické technológie. Produktové portfólio je veľmi široké, takže svoj rozmer si nájde takmer každý zákazník. Charakteristickým parametrom pneumatík Austone je predovšetkým ich atraktívna cena, skvelé jazdné vlastnosti a bezpečnosť za akýchkoľvek okolností. Kvalitou môžeme pneumatiky Austone prirovnať k našej domácej značke Matador, no ich cena sa pohybuje ešte o niečo nižšie. V roku 2007 získali pneumatiky Austone zlaté a strieborné ocenenie na celosvetovej výstave Russian Rubber and Tire Industry. Pri ich kúpe vás bezpochyby poteší aj fakt, že Austone v súčasnosti patrí medzi populárne značky pneumatík už aj v rámci západnej Európy.

Značka Austone patrí do koncernu Prinx Chengshan, ktorý bol založený v roku 1976 v čínskom meste Rongcheng. V súčasnosti je tretím najväčším producentom pneumatík v Číne. Za rok vyrobí okolo 15 miliónov pneumatík, na ktorých sa podieľa viac ako 5 000 pracovníkov. Okrem značky Austone vyrába aj pneumatiky Fortune, Prinx a Chengshan. Svoje výrobky predáva na 6 kontinentoch, vo viac ako 130 krajinách a spolupracuje s viac ako 30 výrobcami automobilov. Táto medzinárodná pneumatikárska spoločnosť posilňuje svoje globálne postavenie vlastnými pobočkami v Európe, Severnej Amerike a Thajsku. Začiatkom roka 2020 vykonala spoločnosť prvé testy svojich pneumatík v Európe na testovacích okruhoch vo Fínsku a Španielsku a plánuje v tom pokračovať. Pre tohto čínskeho výrobcu je totižto európsky obchod jasným dlhodobým zameraním a už teraz predáva do Európy viac ako 1,5 milióna pneumatík ročne.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >