• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 235/35R19 91Y Michelin PILOT SPORT CUP 2 XL

PILOT SPORT CUP 2 14121223

Michelin PILOT SPORT CUP 2

235/35R19 91Y XL Otestovany TOP 3 V TESTE

Michelin

Valivy odpor D
Odpor na vode C
Hlucnost 71db
Rozmer pneumatiky
235/35R19
Index nosnosti
91 = max 615 kg
Index rýchlosti
Y = max 300 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 71 db)
Homologizácia
Porsche
Expedujeme
Expedujeme
v pondelok
- +
Skladom 2 ks
u dodávateľa

287,50 €/ks

287.5
Pneumatiky osobne letne 235/35R19 91Y Michelin PILOT SPORT CUP 2 XL

Mottom pneumatiky Michelin PILOT SPORT CUP 2 je “ísť na maximum!“. Je určená na závodné okruhy, no zároveň však môžeme povedať, že má homologizáciu aj pre cestné komunikácie. Takže keď zoberiete svojho štvorkolesového miláčika prevetrať na okruh, nemusíte si objednávať odťahovú službu alebo brať prívesný vozík, pretože sa k nemu dostanete aj po vlastnej osi. S týmto modelom sa nemusíte báť ísť za hranice svojich schopností.

PILOT SPORT CUP 2 tvorí vrchol ponuky francúzskeho koncernu Michelin v kategórii super športových pneumatík. Vďaka novým technológiám dosahuje ešte vyššie rýchlosti, je odolnejšia a poskytuje dlhšiu závodnú výdrž. Nová dvojzložková zmes je rozdelená na vnútornú stranu, ktorá zvyšuje kontrolu nad riadením a priľnavosť na mokrom povrchu, kým vonkajšia strana behúňa zaručuje výnimočnú priľnavosť predovšetkým v ostrých zákrutách na suchom asfalte. Oproti predchádzajúcej generácii má hlbšie drážky dezénu, čo významne napomáha odvodu vody z kontaktnej plochy behúňa a predchádza vzniku aquaplaningu.

EU Energy
QR Code

Michelin 87714


235/35R19 91Y XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
E
wet grip
A
B
C
C
D
E

Noise 71db
Michelin

Typickým symbolom pre pneumatiky Michelin je preslávený gumený panáčik. Takzvaný Bibendum bol v roku 2000 zvolený za najlepšie marketingové logo na svete. Vďaka čomu je spoločnosť Michelin najslávnejšou značkou medzi svetovými výrobcami pneumatík. Osobné pneumatiky Michelin sú so zaujatím neustále inovované, aby boli efektívnejšie, bezpečnejšie, ale aj ekologickejšie. Dá sa povedať, že Michelin je priekopníkom v inováciách medzi výrobcami pneumatík. Kúpou prémiových pneumatík značky Michelin dostanete zaručenú kvalitu bez kompromisov. Pod značku Michelin patria súčasne čoraz populárnejšie americké, terénne ale aj osobné pneumatiky značiek BF Goodrich, Kleber, Kormoran, Taurus či Tigar.

Túto francúzsku spoločnosť založili bratia André a Édouard Michelin v roku 1889. Centrála podniku je situovaná v meste Clermont-Ferrand. Už od svojho začiatku sa Michelin sústredil najmä na inovácie a na svet priniesol viacero prevratných vynálezov v oblasti pneumatík. V roku 1946 podala spoločnosť Michelin patent na prvú radiálnu pneumatiku. S 9 centrami výskumu a vývoja, 117 výrobnými závodmi v 26 krajinách a 124 000 zamestnancami po celom svete, je skupina Michelin v súčasnosti prítomná na všetkých kontinentoch. Do roku 2005 bol Michelin najväčším výrobcom pneumatík na svete.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >