• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 215/60R16 95H Continental CONTI PREMIUM CONTACT 5

CONTI PREMIUM CONTACT 5 14116648

Continental CONTI PREMIUM CONTACT 5

215/60R16 95H Otestovany TOP 3 V TESTE

Continental

Valivy odpor C
Odpor na vode A
Hlucnost 71db
Rozmer pneumatiky
215/60R16
Index nosnosti
95 = max 690 kg
Index rýchlosti
H = max 210 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
B ( 71 db)
Homologizácia
OE Suzuki

Ďalšie možnosti dodania:

18ks u dodávateľa Cena: 151,39 €
Expedujeme
Expedujeme
v pondelok
- +
Skladom 2 ks
skladom

140,29 €/ks

140.29
Pneumatiky osobne letne 215/60R16 95H Continental CONTI PREMIUM CONTACT 5

Letná pneumatika Continental CONTI PREMIUM CONTACT 5 vám svojim výkonom vyrazí dych. Je to prémiová pneumatika v tom pravom slova zmysle, však to vyplýva už z jej samotného označenia. Je ideálna pre automobily strednej a vyššej triedy, s rozmerovou škálou od 14 do 17 palcov.

Perfektný grip (priľnavosť) je odrazom počítačovo optimalizovanej technológie makroblokov, vďaka ktorej je radikálne zväčšená kontaktná plocha pneumatiky s vozovkou. Jej špičková priľnavosť vás nesklame ani v extrémnych jazdných situáciách ako sú prudké brzdenie či náhla zmena smeru vozidla. Skrátenie brzdnej dráhy je zase zabezpečené novo vyvinutými 3D hranami. Pneumatika Continental CONTI PREMIUM CONTACT 5 navyše sľubuje svojim zákazníkom precízny komfort a excelentný výkon. Vaša cestná jazda tak bude ako prechádzka ružovou záhradou, no lusknutím prsta sa môžete ocitnúť aj na pretekárskom okruhu.

EU Energy
QR Code

Continental 200073


215/60R16 95H

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
A
B
C
D
E

Noise 71db
Continental

Pneumatiky Continental sú vyrábané s nemeckou odbornosťou a za použitia tých najmodernejších technológií. Práve pneumatiky Continental sa používajú na prvé obutie pri väčšine osobných automobilov vyrobených v Európe. Každé tretie auto opustí výrobnú linku na pneumatikách Continental. Zimné pneumatiky a letné pneumatiky Continental sú dostupné v širokej škále rozmerov. To zabezpečuje ideálny druh pneumatík pre každý typ vozidla – od rodinných až po športové. Výberom prémiových pneumatík Continental si kupujete stabilnú značku, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť. Výborné jazdné vlastnosti, dlhá životnosť a najmä bezpečnosť sú samozrejmosťou. Svedčia o tom aj výsledky nezávislých testov pneumatík, kde sa Continental pravidelne umiestňuje na popredných miestach.

Značka Continental prezentuje nemeckého giganta v oblasti automobilov, ktorý bol založený v meste Hannover už v roku 1871. Od tejto doby dokázal Continental vybudovať stabilnú výrobnú základňu, ktorá sa aktuálne nachádza vo viac ako 60 krajinách. Do koncernu Continental patria aj populárne značky pneumatík Matador, Barum, či menej známe Uniroyal a Semperit. Continental sa postaral o viaceré prelomové inovácie v oblasti pneumatík - za zmienku stojí napríklad prvá bezdušová pneumatika.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >