• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 205/70R15 96T Nexen ROADIAN AT 4X4 (RA7)

ROADIAN AT 4X4 (RA7) 14144726

Nexen ROADIAN AT 4X4 (RA7)

205/70R15 96T

Nexen

Valivy odpor D
Odpor na vode D
Hlucnost 71db
Rozmer pneumatiky
205/70R15
Index nosnosti
96 = max 710 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
D
Hlučnosť
B ( 71 db)
Expedujeme
Expedujeme
v piatok
- +
Skladom 20 ks
u dodávateľa

92,26 €/ks

92.26
Pneumatiky osobne letne 205/70R15 96T Nexen ROADIAN AT 4X4 (RA7)

Univerzálna pneumatika Nexen ROADIAN AT 4X4 (RA7) je vhodná na všetky druhy povrchov pre SUV a 4x4 automobily. Chameleón, ktorého len tak ľahko neprekvapíte, sa cíti ako doma na ceste aj mimo nej. Medzi najlepšie vlastnosti tohto dezénu patrí vysoká odolnosť, nízka hlučnosť, dobrá ovládateľnosť, dlhá životnosť a nízky valivý odpor.

Pre tento dezén je charakteristický široký stredový blok, ktorý má pozitívny vplyv na pomalšie opotrebenie pneumatiky a zvyšuje jej ovládateľnosť. Bol optimalizovaný počtom drážok pre univerzálne použitie na ceste aj mimo nej. Pri dlhších cestách je zabezpečený znížený oder v oblasti ramena špeciálne upraveným dizajnom, ktorý zaisťuje nižšiu spotrebu na asfaltových cestách. Pneumatika Nexen ROADIAN AT 4X4 (RA7) je komfortná, bezpečná, tichá, odolná, úsporná a spoľahlivá. Už sa stačí len zbaliť a vyraziť za novými zážitkami.

EU Energy
QR Code

Nexen 325707


205/70R15 96T

Rolling resistance
A
B
C
D
E
E
wet grip
A
B
C
D
E
E

Noise 71db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Nexen

Pneumatiky Nexen reprezentujú značku s obrovským potenciálom. V posledných rokoch sa tešia stále väčšiemu záujmu zákazníkov. Osobné pneumatiky Nexen sa vyrábajú za pomoci vyspelých technológií, no zároveň sú cenovo prijateľné a nezaťažujú tak vašu peňaženku. Patria do zlatej strednej triedy pneumatík no navzdory svojej cenovej dostupnosti sa osvedčia aj v náročných podmienkach a pri vyšších rýchlostiach. Tento kórejský výrobca je označovaný za jedného z najpokrokovejších producentov pneumatík na svete. V poslednej dobe vzrástol celosvetový podiel pneumatík Nexen z 8% na 20% a u vodičov dosahujú veľmi kladné hodnotenia.

Prvá pneumatika Nexen bola vyrobená v roku 1956 v Južnej Kórei. Názov značky Nexen vychádza zo spojenia slov next century (nové storočie). Postupne sa pneumatikám Nexen podarilo vstúpiť na americký trh a následne aj na ten európsky. Jedna z najmodernejších fabrík tejto značky sa nachádza v susednom Česku. V dnešnej dobe sú pneumatiky Nexen známe už v 120 krajinách sveta. Z objavov Nexenu možno spomenúť napríklad nanokompozitnú silikátovú gumu, ktorú si spoločnosť nechala patentovať. Vďaka nej sa pneumatiky Nexen vyznačujú ešte lepšou priľnavosťou. Nexen dosiahol viaceré úspechy aj v oblasti dizajnu značky, kde sa môže pýšiť viacerými svetovými oceneniami. Zviditeľňovať sa spoločnosť snaží aj prostredníctvom športu. Nexen je hlavným sponzorom juhokórejského profesionálneho bejzbalového tímu a partnerom anglického futbalového klubu Manchester City.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >