• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 205/55R16 91H Continental PREMIUM CONTACT 6

PREMIUM CONTACT 6 14143491

Continental PREMIUM CONTACT 6

205/55R16 91H Otestovany TOP 3 V TESTE

Continental

Valivy odpor C
Odpor na vode A
Hlucnost 71db
Rozmer pneumatiky
205/55R16
Index nosnosti
91 = max 615 kg
Index rýchlosti
H = max 210 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
B ( 71 db)
Nie je skladom
68.120000
Pneumatiky osobne letne 205/55R16 91H Continental PREMIUM CONTACT 6

S letnou pneumatikou Continental PREMIUM CONTACT 6 zabudnete na kompromisy. Spája v sebe totižto všetky vlastnosti, ktoré by mala prémiová pneumatika mať. Je vhodná pre všetky triedy osobných áut a užijete si s ňou komfortnejšiu a bezpečnejšiu jazdu.

Už sa nebudete musieť rozhodovať medzi bezpečnosťou a životnosťou pneumatiky. Tento model je totižto vyrobený z bezpečnostnej zmesi siliky, ktorá súčasne ponúka lepší brzdný výkon a dlhšiu životnosť. Pomocou tvrdšieho dezénu je opotrebenie pneumatiky nižšie a rastie tak jej kilometrový dojazd. Okrem toho zlepšený profil kontaktnej plochy produkuje nižšiu hladinu hluku, čím bude vaša jazda ešte komfortnejšia. Pneumatika Continental PREMIUM CONTACT 6 zabezpečuje výbornú ovládateľnosť a stabilitu aj v ťažkých zákrutách. Asymetrické drážky dezénu si hravo vedia poradiť aj s veľkými bočnými silami.

EU Energy
QR Code

Continental 321158


205/55R16 91H

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
Continental

Pneumatiky Continental sú vyrábané s nemeckou odbornosťou a za použitia tých najmodernejších technológií. Práve pneumatiky Continental sa používajú na prvé obutie pri väčšine osobných automobilov vyrobených v Európe. Každé tretie auto opustí výrobnú linku na pneumatikách Continental. Zimné pneumatiky a letné pneumatiky Continental sú dostupné v širokej škále rozmerov. To zabezpečuje ideálny druh pneumatík pre každý typ vozidla – od rodinných až po športové. Výberom prémiových pneumatík Continental si kupujete stabilnú značku, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť. Výborné jazdné vlastnosti, dlhá životnosť a najmä bezpečnosť sú samozrejmosťou. Svedčia o tom aj výsledky nezávislých testov pneumatík, kde sa Continental pravidelne umiestňuje na popredných miestach.

Značka Continental prezentuje nemeckého giganta v oblasti automobilov, ktorý bol založený v meste Hannover už v roku 1871. Od tejto doby dokázal Continental vybudovať stabilnú výrobnú základňu, ktorá sa aktuálne nachádza vo viac ako 60 krajinách. Do koncernu Continental patria aj populárne značky pneumatík Matador, Barum, či menej známe Uniroyal a Semperit. Continental sa postaral o viaceré prelomové inovácie v oblasti pneumatík - za zmienku stojí napríklad prvá bezdušová pneumatika.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >