• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 205/50R16 87W Firestone ROADHAWK

Firestone ROADHAWK

205/50R16 87W Otestovany TOP 3 V TESTE

Firestone

Valivy odpor C
Odpor na vode A
Hlucnost 71db
Rozmer pneumatiky
205/50R16
Index nosnosti
87 = max 545 kg
Index rýchlosti
W = max 270 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
B ( 71 db)
Expedujeme
Expedujeme
v stredu
- +
Skladom Viac ako 20 ks
u dodávateľa

123,30 €/ks

Pneumatiky osobne letne 205/50R16 87W Firestone ROADHAWK

Ak hľadáte všestrannú letnú pneumatiku, potom by ste určite mali vyskúšať Firestone ROADHAWK. Tá sa totižto osvedčí pri každodennom používaní. Okrem toho si jej výrobcovia dali záležať na tom aby poskytovala vysoký štandard jazdy počas celej svojej životnosti.

Výborne sa správa na suchom aj mokrom podklade. Špeciálne konštruovaný dezén efektívne odvádza vodu, čím je zaistená maximálna bezpečnosť jazdy. Vďaka nižšiemu valivému odporu bude vaša jazda tichšia a príjemnejšia. Pneumatika Firestone ROADHAWK vás nenechá v štichu ani pri prudkom brzdení. Spomedzi svojich priamych konkurentov totižto dosiahla až o 3 metre kratšiu brzdnú dráhu. Keď k tomu pridáme aj jej priaznivú obstarávaciu cenu, tak o jej atraktivite nebude pochýb.

EU Energy
QR Code

Firestone 283840


205/50R16 87W

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
A
B
C
D
E

Noise 71db
Firestone

Pneumatiky Firestone pochádzajú z dielne ďalšieho amerického výrobcu. Sú dostupné pre široký sortiment osobných automobilov a patria do strednej triedy. Osobné pneumatiky Firestone sú vhodné pre tých zákazníkov, ktorí potrebujú svoje vozidlo používať každý deň, no nechcú pritom utrácať zbytočne veľa peňazí. Spoločnosť Firestone je výborným príkladom toho, že sa podnik dá zachrániť aj keď je už predmetom konkurzu. Keď koncern Bridgestone v roku 1988 preberal túto organizáciu, tak zo 14 výrobných tovární bolo až 9 zatvorených. Postupne sa jej však podarilo nakopnúť a dnes je značka Firestone uznávaná v celosvetovom meradle.

Harvey Firestone založil rovnomennú spoločnosť v roku 1900. Aj on začal svoju cestu v americkej pneumatikárskej oblasti Ohio. Dá sa povedať, že znovu vynašiel koleso, pretože zmenil spôsob akým dnes jazdíme. Kľúčom k úspechu bola pre spoločnosť spolupráca s Henrym Fordom, ktorý od začiatku používal na obutie svojich vozidiel práve pneumatiky Firestone. S dodávkou 2 000 sad pneumatík pre Ford Motor Company sa Firestone stal priekopníkov v sériovej výrobe pneumatík. V období rokov 1950 až 1975 bol Firestone generálnym sponzorom a dodávateľom pneumatík na dobre známe preteky Indy Racing League. V dnešnej dobe je táto značka dobre známa už aj v európskej oblasti, kde prezentuje svoju tradíciu kvality a spoľahlivosti za rozumné ceny.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >