• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ
Náš tip!

Pneumatiky osobne letne 185/60R15 84H Nexen N'BLUE HD PLUS

N'BLUE HD PLUS 14150832

Nexen N'BLUE HD PLUS

185/60R15 84H

Nexen

Valivy odpor D
Odpor na vode A
Hlucnost 70db
Rozmer pneumatiky
185/60R15
Index nosnosti
84 = max 500 kg
Index rýchlosti
H = max 210 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
B ( 70 db)
Expedujeme
Expedujeme
ešte dnes!
- +
Skladom Viac ako 20 ks
skladom

52,67 €/ks

52.67
Pneumatiky osobne letne 185/60R15 84H Nexen N'BLUE HD PLUS

Nexen N´BLUE HD PLUS je vysokovýkonná letná pneumatika určená pre náročných zákazníkov. Dosiahla výborné výsledky pri testoch na suchej i mokrej vozovke a má nízky valivý odpor, čo sa pozitívne odzrkadlí na vašej peňaženke. Je spoľahlivá a tichá, no napriek tomu ju kúpite za veľmi príjemnú cenu.

Pri tejto pneumatike sa výrobca snažil zachovať vysoký výkon, ale pritom dosiahnuť nízky valivý odpor. Pneumatika Nexen N´BLUE HD PLUS však myslí aj na váš rozpočet. Výborná stabilita pri priamej jazde je dosiahnutá tromi pevnými, širokými, stredovými rebrami. Zosilneným ramenným pásom je zabezpečená priľnavosť v zákrutách. Voda je odvádzaná štyrmi širokými, pozdĺžnymi drážkami a menšie priečne drážky doplňujú vysoký výkon na mokrej vozovke.

EU Energy
QR Code

Nexen 355106


185/60R15 84H

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
Nexen

Pneumatiky Nexen reprezentujú značku s obrovským potenciálom. V posledných rokoch sa tešia stále väčšiemu záujmu zákazníkov. Osobné pneumatiky Nexen sa vyrábajú za pomoci vyspelých technológií, no zároveň sú cenovo prijateľné a nezaťažujú tak vašu peňaženku. Patria do zlatej strednej triedy pneumatík no navzdory svojej cenovej dostupnosti sa osvedčia aj v náročných podmienkach a pri vyšších rýchlostiach. Tento kórejský výrobca je označovaný za jedného z najpokrokovejších producentov pneumatík na svete. V poslednej dobe vzrástol celosvetový podiel pneumatík Nexen z 8% na 20% a u vodičov dosahujú veľmi kladné hodnotenia.

Prvá pneumatika Nexen bola vyrobená v roku 1956 v Južnej Kórei. Názov značky Nexen vychádza zo spojenia slov next century (nové storočie). Postupne sa pneumatikám Nexen podarilo vstúpiť na americký trh a následne aj na ten európsky. Jedna z najmodernejších fabrík tejto značky sa nachádza v susednom Česku. V dnešnej dobe sú pneumatiky Nexen známe už v 120 krajinách sveta. Z objavov Nexenu možno spomenúť napríklad nanokompozitnú silikátovú gumu, ktorú si spoločnosť nechala patentovať. Vďaka nej sa pneumatiky Nexen vyznačujú ešte lepšou priľnavosťou. Nexen dosiahol viaceré úspechy aj v oblasti dizajnu značky, kde sa môže pýšiť viacerými svetovými oceneniami. Zviditeľňovať sa spoločnosť snaží aj prostredníctvom športu. Nexen je hlavným sponzorom juhokórejského profesionálneho bejzbalového tímu a partnerom anglického futbalového klubu Manchester City.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >