• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 165/80R14 85T Barum BRAVURIS 5 HM

BRAVURIS 5 HM 14155419

Barum BRAVURIS 5 HM

165/80R14 85T

Barum

Valivy odpor C
Odpor na vode B
Hlucnost 70db
Rozmer pneumatiky
165/80R14
Index nosnosti
85 = max 515 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 70 db)
Expedujeme
Expedujeme
ešte dnes!
- +
Skladom 2 ks
skladom

51,48 €/ks

51.48
Pneumatiky osobne letne 165/80R14 85T Barum BRAVURIS 5 HM

Letná pneumatika Barum BRAVURIS 5 HM disponuje zmesou, ktorá zabezpečuje spoľahlivú priľnavosť k vozovke, nízky valivý odpor a predovšetkým vysoký kilometrový dojazd. Spojenie písmen HM predstavuje skratku pre high mileage, t. j. vysoký kilometrový výkon.

Pneumatika Barum BRAVURIS 5 HM je vybavená novou polymérovou technológiou, vďaka čomu sa jej odolnosť dostáva o level vyššie. Atraktívny dizajn stredovej časti s vylepšenými bočnými drážkami zabezpečuje hladké odvaľovanie. Efektívne rozloženie dotykovej plochy napomáha zamedziť nepravidelnému opotrebeniu pneumatiky. Technológia zdokonalená najnovšou silikou udržuje priľnavosť a valivý odpor na špičkovej úrovni. Samozrejmosťou je aj bezchybné ovládanie riadenia. Vďaka lepšiemu rozloženiu dezénu sa znižuje miera deformácie samotnej pneumatiky a minimalizuje sa jej prehrievanie.

EU Energy
QR Code

Barum 385242


165/80R14 85T

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
B
B
C
D
E

Noise 70db
Barum

Pneumatiky Barum sa skvelo hodia do stredoeurópskych klimatických podmienok. Ponúkajú vyvážené jazdné vlastnosti, solídny výkon a kilometrový nájazd. Toto všetko dosahuje Barum v súlade so svojim mottom: „Dobré pneumatiky. Dobrá Cena“. Budgetová značka pneumatík Barum je v osobných plášťoch tou najpredávanejšou na českom trhu, no veľkej popularite sa teší aj u nás na Slovensku. Vstupom do úspešného zoskupenia Continental Group, si organizácia Barum ešte viac upevnila svoje stabilné postavenie medzi výrobcami pneumatík. Vo svojom výrobnom závode v Otrokoviciach ročne vyrába viac ako 21 miliónov osobných pneumatík.

Základný kameň českej značky Barum položili traja vizionári Baťa, Rubena a Mitas. V roku 1948 sa rozhodli spojiť svoje sily a založili podnik na výrobu pneumatík v meste Zlín. Zakladatelia mali hneď od začiatku jeden primárny cieľ: aby boli pneumatiky Barum výkonné, odolné ale k tomu cenovo dostupné. Ich ambícia sa stala skutočnosťou a pneumatiky Barum začali dokazovať svoju kvalitu na viacerých medzinárodných pretekoch automobilov. Od roku 1971 sa dokonca každoročne koná medzinárodné športové podujatie, ktoré nesie ich názov. Barum Czech Rally v Zlíne patrí k jedným z najvýznamnejších športových udalostí v Českej republike.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >