• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 165/70R14 85T Toyo NANOENERGY 3 XL

NANOENERGY 3 14121271

Toyo NANOENERGY 3

165/70R14 85T XL

Toyo

Valivy odpor C
Odpor na vode C
Hlucnost 69db
Rozmer pneumatiky
165/70R14
Index nosnosti
85 = max 515 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 69 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 6 prac. dní
- +
Skladom 20 ks
u dodávateľa

69,04 €/ks

69.04
Pneumatiky osobne letne 165/70R14 85T Toyo NANOENERGY 3 XL

Letná pneumatika Toyo NANOENERGY 3 sa radí do ekologickej skupiny pneumatík. Ak chcete aj vy pomôcť našej planéte určite ju vyskúšajte. Je určená pre väčšinu menších a stredne veľkých osobných automobilov. Ponúka bezpečnosť, úsporu paliva a dlhú životnosť.

Pri jej výrobe boli v zmesi použité nové polyméry a popýšiť sa môže aj vylepšenou konštrukciou. Vďaka týmto atribútom dosahuje dlhšiu životnosť, nižšiu spotrebu paliva a spoľahlivejší výkon aj na mokrej letnej vozovke. K ekologickosti prispieva aj jej menší valivý odpor a s tým súvisiaca nižšia spotreba paliva. Okrem toho disponuje aj širokými obvodovými drážkami s protihlukovým efektom. Nechýba však ani skvelá odolnosť pred aquaplaningom.

EU Energy
QR Code

Toyo 87510


165/70R14 85T XL

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
B
C
C
D
E

Noise 69db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Toyo

Osobné pneumatiky Toyo si užijú predovšetkým nadšenci rýchlej jazdy a majitelia športových vozidiel. Hlavnou činnosťou japonskej spoločnosti Toyo je totižto vývoj, výroba a predaj kvalitných a vysokovýkonných pneumatík. Radia sa do strednej triedy a poskytujú všetko čo od kvalitných pneumatík očakávate. Toyo si potrpí aj na inováciách o čom svedčí aj ich motto: „Zostať o krok pred budúcnosťou prostredníctvom neustálych technologických inovácií.“

Spoločnosť Toyo bola založená v roku 1945 v Japonskom meste Itami. Táto vysoko zameraná organizácia je jedným z popredných svetových výrobcov pneumatík a so svojimi pobočkami a predajcami pôsobí vo viac ako 120 krajinách sveta. V súčasnosti zamestnáva okolo 12 000 pracovníkov. Obchodné aktivity Toyo sú založené na dvoch základných kompetenciách, ktorými sú pneumatiky a automobilové technológie. Pre európske účely si Toyo v roku 2005 založilo dcérsku spoločnosť Toyo Tire Europe GmbH. Bolo to výsledkom toho, že v tom čase už bola organizácia Toyo v Európe prítomná viac ako 30 rokov. Nová podniková štruktúra umožnila rozvoj predajných a marketingových aktivít v celom európskom regióne a zvýšila synergiu s materskou spoločnosťou v Japonsku. Aktuálne má svoj výrobný závod aj v neďalekom Srbsku. Značku Toyo môžeme vidieť aj vo viacerých športových oblastiach. Zapája sa do sponzoringu viacerých automobilových pretekov, tunningových podujatí, ale napríklad aj futbalu či atletiky.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >