• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 165/70R14 85T Firestone MULTIHAWK 2 XL

MULTIHAWK 2 14138359

Firestone MULTIHAWK 2

165/70R14 85T XL

Firestone

Valivy odpor D
Odpor na vode C
Hlucnost 69db
Rozmer pneumatiky
165/70R14
Index nosnosti
85 = max 515 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 69 db)
Expedujeme
Expedujeme
v stredu
- +
Skladom Viac ako 20 ks
u dodávateľa

74,82 €/ks

74.82
Pneumatiky osobne letne 165/70R14 85T Firestone MULTIHAWK 2 XL

Letná pneumatika Firestone MULTIHAWK 2 je vylepšeným nasledovníkom dobre známeho modelu MULTIHAWK. Oproti svojmu predchodcovi ponúka vyššiu bezpečnosť jazdy, komfort a odolnosť voči opotrebeniu. Je určená pre menšie a stredne veľké osobné automobily.

Jej inžinieri si dali záležať na tom, aby dosahovala rovnomerne vyvážený výkon ako na suchej tak aj na mokrej vozovke. Na suchom asfalte sa drží vozovky ako „kliešť“ a problém jej nerobia ani prudké zákruty. Na mokrom podklade zase účinne odvádza vodu a znižuje tak riziko vzniku aquaplaningu. Konštrukcia pneumatiky je zostavená tak aby sa opotrebúvala čo najpomalšie. Mohutné dezénové bloky sú odolné voči poškodeniu, čím sa výrazne zvyšuje životnosť pneumatiky.

EU Energy
QR Code

Firestone 284076


165/70R14 85T XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
E
wet grip
A
B
C
C
D
E

Noise 69db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Firestone

Pneumatiky Firestone pochádzajú z dielne ďalšieho amerického výrobcu. Sú dostupné pre široký sortiment osobných automobilov a patria do strednej triedy. Osobné pneumatiky Firestone sú vhodné pre tých zákazníkov, ktorí potrebujú svoje vozidlo používať každý deň, no nechcú pritom utrácať zbytočne veľa peňazí. Spoločnosť Firestone je výborným príkladom toho, že sa podnik dá zachrániť aj keď je už predmetom konkurzu. Keď koncern Bridgestone v roku 1988 preberal túto organizáciu, tak zo 14 výrobných tovární bolo až 9 zatvorených. Postupne sa jej však podarilo nakopnúť a dnes je značka Firestone uznávaná v celosvetovom meradle.

Harvey Firestone založil rovnomennú spoločnosť v roku 1900. Aj on začal svoju cestu v americkej pneumatikárskej oblasti Ohio. Dá sa povedať, že znovu vynašiel koleso, pretože zmenil spôsob akým dnes jazdíme. Kľúčom k úspechu bola pre spoločnosť spolupráca s Henrym Fordom, ktorý od začiatku používal na obutie svojich vozidiel práve pneumatiky Firestone. S dodávkou 2 000 sad pneumatík pre Ford Motor Company sa Firestone stal priekopníkov v sériovej výrobe pneumatík. V období rokov 1950 až 1975 bol Firestone generálnym sponzorom a dodávateľom pneumatík na dobre známe preteky Indy Racing League. V dnešnej dobe je táto značka dobre známa už aj v európskej oblasti, kde prezentuje svoju tradíciu kvality a spoľahlivosti za rozumné ceny.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >