• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 165/70R14 81T Sava PERFECTA

PERFECTA 14143696

Sava PERFECTA

165/70R14 81T

Sava

Valivy odpor C
Odpor na vode D
Hlucnost 70db
Rozmer pneumatiky
165/70R14
Index nosnosti
81 = max 462 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
D
Hlučnosť
B ( 70 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 4 prac. dní
- +
Skladom 5 ks
u dodávateľa

55,19 €/ks

55.19
Pneumatiky osobne letne 165/70R14 81T Sava PERFECTA

Letná pneumatika Sava PERFECTA patrí do ekonomickej triedy a môžete ju použiť pre menšie a stredné osobné automobily. Už z jej názvu je zrejmé, že bude dosahovať perfektné výsledky na suchej aj mokrej vozovke. Patrí medzi vysokovýkonné modely.

Jej unikátna rebrová konštrukcia bola naprogramovaná počítačovou technológiou. Silikátová zmes, z ktorej je vyrobená je imúnna voči nežiadúcemu poškodeniu a oderom. Dosahuje solídne jazdné vlastnosti na mokrej vozovke, no nestratí sa ani pri vysokých teplotách. V stredovej oblasti dezénu sa nachádzajú dve široké rebrá, ktoré efektívne prenášajú pohyby volantu priamo na vozovku. Tri obvodové kanáliky zase účinne odvádzajú vodu, čím zabraňujú vzniku aquaplaningu.

EU Energy
QR Code

Sava 323462


165/70R14 81T

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E
E

Noise 69db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Sava

Pneumatiky Sava majú slovinské korene a produkujú ich odborne vyškolení zamestnanci pomocou najnovších výrobných postupov. Všetky osobné pneumatiky Sava sa pred distribúciou do ostatných krajín Európy dôkladne kontrolujú. Môžete mať tak istotu, že každá ich pneumatika spĺňa prísne normy kvality. Sava sa radí do skupiny ekonomických pneumatík, ktoré sľubujú výborný pomer medzi cenou a kvalitou. Spoločnosť si na svojej ceste prešla viacerými silnými zoskupeniami. Cez rakúsky Semperit a nemecký Continental sa dostala až do súčasnej podoby, keď ju na 100% vlastní americký kolos Goodyear. Od veľkých hráčov sa jej podarilo nazbierať cenné skúsenosti, ktoré teraz využíva vo svoj prospech.

Spoločnosť Sava bola založená v roku 1920 v slovinskom meste Kranj. Z tejto malej krajiny sa jej podarilo expandovať do celej Európy a dokonca aj o niečo ďalej. Pneumatiky Sava sa v súčasnosti vyrábajú vo viacerých európskych krajinách, no väčšina z nich stále opustí práve modernú slovinskú linku. Tá patrí k najvyspelejším výrobným závodom pneumatík v Európe. Získala viaceré ocenenia za najlepšie pracovné prostredie a ekológiu. V globálnom meradle Sava zamestnáva viac ako 1600 pracovníkov a ročne predá okolo 8 miliónov pneumatík.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >